• Hooghalen_2012_004.jpg
  • Hooghalen_2012_189.jpg
  • Hooghalen_2012_228.jpg
  • Hooghalen_2012_068.jpg
  • Hooghalen_2012_075.jpg
  • Hooghalen_2012_099.jpg
  • Hooghalen_2012_096.jpg
  • Hooghalen_2012_038.jpg
  • Hooghalen_2012_226.jpg
  • Hooghalen_2012_230.jpg
  • Hooghalen_2012_248.jpg
  • Hooghalen_2012_084.jpg
  • Hooghalen_2012_161.jpg
  • Hooghalen_2012_183.jpg
  • Hooghalen_2012_269.jpg
  • Hooghalen_2012_143.jpg
  • Hooghalen_2012_119.jpg
  • Hooghalen_2012_094.jpg
  • Hooghalen_2012_286.jpg
  • Hooghalen_2012_065.jpg
  • Hooghalen_2012_237.jpg
  • Hooghalen_2012_100.jpg
  • Hooghalen_2012_324.jpg
  • Hooghalen_2012_209.jpg
  • Hooghalen_2012_054.jpg
  • Hooghalen_2012_074.jpg
  • Hooghalen_2012_239.jpg
  • Hooghalen_2012_159.jpg
  • Hooghalen_2012_058.jpg
  • Hooghalen_2012_091.jpg
  • Hooghalen_2012_028.jpg
  • Hooghalen_2012_062.jpg
  • Hooghalen_2012_123.jpg
  • Hooghalen_2012_045.jpg
  • Hooghalen_2012_049.jpg
  • Hooghalen_2012_321.jpg
  • Hooghalen_2012_229.jpg
  • Hooghalen_2012_232.jpg
  • Hooghalen_2012_067.jpg
  • Hooghalen_2012_167.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Uitslagen Trekkerslep Heemserveen 10 en 11 Juni 2017.

Let op!! Helaas zijn de uitslagen niet compleet, de overige
uitslagen lijken helaas niet meer te achterhalen.

  3000Kg Standaard          
1 Dennis Meppelink  Coevorden  David Brown 996 88,29    
2 Peter Veenaas Sibculo  Zetor 5711 83,79    
3 Geert Bakhuis  Daarle Fordson super Major  82,53    
4 Gert Hof Balkburg Lamborghini R603 81,46    
5 Sander Betting Heemserveen  Fiat 750 81,03    
6 Wilco Roelofs Heemserveen  Ihc 724 75,87    
             
  3500Kg Standaard          
1 Dennis Meppelink  Coevorden  David Brown 996 99,42    
2 Meint Barron  Westerbork David Brown 1210 99,18    
3 Johan Soppe Steenwijksmoer Fiat 850  99,16    
4 Herman Altena Heemserveen Fiat 750  98,31    
5 Jarco Smit Broekland Jd 2130 95,31    
6 Eddy Hekman  Ane  Deutz D6006 94,29    
7 Hendrik Averes   Fendt 106 S 93,05    
8 Johnny Hellwich Den Ham Fendt 104 LS  92,56    
9 Mark Baron  Drijber Fiat 780 92,27    
10 Eveline Vonder Nieuwleusen Steyr 870 89,88    
11 Rick Scholten      88,87    
12 Andre Baron Hijken White Oliver 784  88,48    
13 Albert Ligtenberg  Hardenberg  IHC 824 82,61    
14 Patrick Borger Loozen  Fiat 70-90 79,21    
15 Sander Hoekerswever Lemele   John deere 2130 76,12    
16 Jeffrey Huzen   Ihc 844 s 63,70    
17 Arjan Stroeve   IHC 644 63,06    
18 Nick      52,78    
19 Wilco Roelofs  Rheezerveen  IHC 724 51,11    
             
  3800Kg Standaard          
1 Wilfred Lamberink Oud - Lutten  Fiat 850 96,48    
2 Martijn Borger  Loozen Fiat 70-90 88,97    
3 Eddy Hekman  Ane  Deutz D6006 87,43    
4 Rik Lohuis Ane  Ford 7000 85,85    
5 Sander Betting  Heemserveen  Fiat 750 85,46    
6 Jarco Smit Broekland JD 2130 84,61    
7 Sander Hoekerswever Lemele  John deere 2130 83,72    
8 Christian Platenlkamp  Bornerbroek IHC 844s 83,38    
9 Andre Smid  Heemserveen  Landini  83,04    
10 Dennis Ligtenberg  Hardenberg  IHC 824 81,06    
11 Joey Grotemarsink Nieuwe Krim Steyr 870 78,97    
12 Rick Scholten   John Deere 78,46    
             
  7000Kg Standaard          
1 Lynn Wunnink Dalmsholte IHC 1455 xl 100,00 89,70  
2 Marc Bosch  Marle  IHC 1255 XL 99,69    
3 Arjan Deterd Heemserveen John Deere 6630 98,68    
4 Emiel  Gottemaker  Hoge Hexel  Case IH 1056 XL 97,15    
5 Gebr. Ballast  Dalen  Ranault 155-54TZ 94,93    
6 Rene Drenthen  Holthone  John deere 4350 94,82    
7 Rick Vossebeld Steenwijksmoer Allis Chalmers 7080 94,57    
8 Kevin Lammers Rheezerveen   92,95    
9 Gerjan Reinders Bergentheim JD 6520 92,62    
10 Dennis Meppelink  Coevorden  Case IH 1255 XL  92,42    
11 Alexander Eshuis Neuenhaus Cvx 92,38    
12 Richard Brouwer Wenum Fiat 1500 91,94    
13 Martijn Scholten Slagharen Fendt 611 LSA 79,25    
14 Chiel Ekenhorst   Slagharen  Deutz Fahr 106 76,93    
15 Jeroen Rensink Stegeren Case mxu 125 76,00    
16 Joop van Hell  Lutten JD 6920 75,74    
17 Roy De Weerd  Bruchterveld  NH 6020 75,55    
18 Bart Kuiper  Lutten   74,56    
19 Robert Nijmeijer  Ane  Case Maxxum 115 69,49    
20 Richard Brouwer Wenum Fiat 1580 60,04    
21 Thijs Veltink  Dedemsvaart  Ford 8340 100,00 91,76 Diskw
             
  8000Kg Duitse Klasse          
1 Jan-Willem Grote Marsink Stegeren Steyr 8140 100,00 87,69  
2 Frank  Beltman  Hulsen  Case 1455 XL 100,00 87,57  
3 Dirk jan  Balkbrug Deutz Fahr 150.7      
4 Gerjan Reinders Bergentheim John deere 6520 99,74    
5 Klumper   Fiat 160/90 99,29    
6 Christian van Oss   John Deere 6630 98,93    
7 Gerben te Raa   Ford TW30 90,99    
8 Niek Lamberink Lutten John Deere 7430 87,25    
9 Loonbedrijf van Duren linde  Case mx 170 87,01    
             
  9000Kg Standaardklasse          
1 Frank Beltman  Hulsen Case 1455 94,87    
2 Jurian Hoek  Albergen  Fendt  94,04    
3 Johan Duiven  De Stapel Case 1455 92,48    
4 Bram Wessel  Giethmen  Ford 8830 92,02    
5 Jan - Willem Grotemarsink Stegeren Steyr 8140 92,01    
6 Richard Beenen  Holthone  John Deere 7710 89,94    
7 Henk Schutte    New Holland T7220  88,06    
8 Mark Wolters  Ane  Case CVX 1145 87,61    
9 Gerben Hamhuis Bruchterveld New Holland T7,270 84,98    
10 Wilbert Prinsen  De Krim Renault180-99 80,23    
11 Stefan Markhorst   Ford 8730 77,67    
12 Nick VD Weide  Steenwijksmoer John Deere 6030 100,00 Diskw  
13 Bert van Hell Heemserveen  Fiat 160-90 94,79 Diskw  
14 Ron Heppenhuis  Langeveen  Ford 8830 80,44 B.M.  
15 Coen Wolters Langeveen Ford 8830 78,18 B.M.  
             
  11000Kg Standaardklasse          
1 Melvin Hartman Barger - Compascuum Fendt Vario 930 100,00 83,47  
2 Willem Vossebelt   Agco 100,00 81,91  
3 Richard Beenen Holthone John deere 7710 100,00 78,60  
4 Erik - Jan Meijerink Dalen Fendt Favorit 924 100,00 77,99  
5 Gerjan Hulter Anerveen New Holland 8040 100,00 77,89  
6 Loonbedrijf Prenger Den Velde New Holland t7 270  93,96    
7 Rene Veurink Stegeren Case Magnum  89,87    
8 Arjan Knikhuis Geesteren Fendt Vario 916 88,61    
9 Jesper Kuipers   Fendt 828 85,06    
10 Henk Schutte Lutten  Ford 220 81,77    
11 Dennis van Hell   JD 81,67    
12 Robert Waterink      77,11    
             
  13000Kg Standaardklasse          
1 Bas Ter Steege  Enter  Fendt 939 83,03    
2 Gerjan Hulter  Anerveen  New Holland t8040 81,01    
3 Vossebelt   John Deerne 79,81    
4 Rick Spoelman Rheezerveen Case Magnum 310 77,82    
5 Mike Dreierink Ter Wolde Valtra S263 77,51    
6 Melvin Hartmann Barger - Compascuum Fendt Vario 930 76,66    
7 Roy Guttink   JD 62,47    
8 Emil Ten Caat Dalerpeel  Agco Allis 9595 57,73    
9 Jesper Kuipers   Fendt 828 56,38    
10 Loonbedrijf Veltink   Fendt 48,94    
             
  Vrije Klasse          
1 Brian Vroege  Dalen  JD 5010      
2 Rick Spoelman      98,98    
3 Loonbedrijf Prenger Den Velde  Case Magnum 290 95,53    
4 Remco Oldehinkel Collendoorn Fendt 936 92,93    
5 Gerjan Hulter Anerveen  New Holland T8040 91,85    
6 Robin Meierink   Ford 8830 79,95    
7 Bram Wessels     38,11    
8 Floribert Hommes     38,09    
             
  5500Kg Hobbysport          
1 Richard Brouwer Wenum Fiat  100,00 97,42  
2 Johan Gerritsen Ommen JD 4240 S 100,00 93,91  
3 Niela Tiggelaar   JD 91,91 82,24  
4 Kevin Menke     100,00    
5 Scholten Jeroen     25,76    
             
  15000Kg Standaard          
1 Bas Ter Steege Enter Fendt 939 82,19    
2 Ronald Prenger Den Velde Case Magnum 290 80,96    
3 Robert Deterd Rossum Fendt 930 80,68    
4 Remko Oldenhinkel     79,71    
             
      Totaal aantal deelnemers Onbekend