• Hooghalen_2012_082.jpg
  • Hooghalen_2012_004.jpg
  • Hooghalen_2012_080.jpg
  • Hooghalen_2012_012.jpg
  • Hooghalen_2012_006.jpg
  • Hooghalen_2012_312.jpg
  • Hooghalen_2012_219.jpg
  • Hooghalen_2012_195.jpg
  • Hooghalen_2012_116.jpg
  • Hooghalen_2012_119.jpg
  • Hooghalen_2012_110.jpg
  • Hooghalen_2012_174.jpg
  • Hooghalen_2012_030.jpg
  • Hooghalen_2012_238.jpg
  • Hooghalen_2012_136.jpg
  • Hooghalen_2012_226.jpg
  • Hooghalen_2012_216.jpg
  • Hooghalen_2012_207.jpg
  • Hooghalen_2012_027.jpg
  • Hooghalen_2012_077.jpg
  • Hooghalen_2012_246.jpg
  • Hooghalen_2012_081.jpg
  • Hooghalen_2012_148.jpg
  • Hooghalen_2012_095.jpg
  • Hooghalen_2012_047.jpg
  • Hooghalen_2012_049.jpg
  • Hooghalen_2012_058.jpg
  • Hooghalen_2012_151.jpg
  • Hooghalen_2012_186.jpg
  • Hooghalen_2012_043.jpg
  • Hooghalen_2012_218.jpg
  • Hooghalen_2012_060.jpg
  • Hooghalen_2012_265.jpg
  • Hooghalen_2012_003.jpg
  • Hooghalen_2012_225.jpg
  • Hooghalen_2012_031.jpg
  • Hooghalen_2012_239.jpg
  • Hooghalen_2012_229.jpg
  • Hooghalen_2012_200.jpg
  • Hooghalen_2012_140.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Uitslagen Trekkerslep Fort 21 Mei 2017.

  2600Kg Sport          
1 Deerntien team Dedemsvaart John Deere 1020 98,37 84,48 182,85
2 Jasper van Goor Veeningen MF 165 97,32 84,47 181,79
3 Mans Baas Slagharen Eicher Tiger 2 100,00 79,82 179,82
4 Arnold Zwiep Zuidwolde MF 165 92,25 71,44 163,69
5 Renko Baas Dalen Eicher Konigstiger 94,56 63,60 158,16
             
  2800Kg Standaard          
1 Peter Veenaas Sibculo Zetor 5711 93,57    
2 Aaldert Lubberts Assen IHC 523 93,06    
3 Suzanne Nengerman Kerkenveld Steyr 650 S 89,65    
4 Wilfred Leideman Daarle IHC 633 89,51    
5 Arnold Zwiep  Zuidwolde MF 165 88,81    
6 Jasper van Goor Veeningen MF 165 88,04    
7 Arjan Fokkert Lemele IHC 633 87,84    
8 Rick Schotman Daarle IHC 654 87,61    
9 Gert Hof Balkbrug Lamborgini R 603 86,61    
10 Anne Veenaas Sibculo Zetor 5718 83,79    
11 Joop Mulder Zwiggelte IHC 523 81,46    
12 Martine Van Noort Balkbrug White Oliver 562 75,89    
13 Aaldert Bos Hoogersmilde Deutz 5006 75,67    
14 Mathijs Borst Nieuweroord IHC 633 75,60    
             
  3500Kg Standaard          
1 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130 97,02    
2 Meint Baron Westerbork David Brown 1210 94,51    
3 Dennis Meppelink Coevorden David Brown 996 94,36    
4 Peter Goelema Nieuwlande IHC 745  91,71    
5 Jarco Smit Broekland John Deere 2130 90,27    
6 Wouter Jansen Balkbrug White Oliver 782 88,61    
7 Andre Baron Hijken White Oliver 782 87,99    
8 Harm Karsies Dedemsvaart IHC 844 s 87,15    
9 Jan Roelof Lubberts Witteveen IHC 724 86,43    
10 Mark Baron Drijber Fiat 780 85,80    
11 Gijsbert Dubbink Daarle Fiat 850 85,68    
12 Jarno Jansen Assen IHC 844 85,08    
13 J Bijker Balkbrug IHC 844  84,39    
14 Wilko Jansen Veeningen Fiat 750  84,06    
15 David Snoek Balkbrug MF 188 81,98    
16 Dennis Ligtenberg Hardenberg IHC 824 81,75    
17 Rick Scholten Lemele John Deere 2130 79,57    
18 Martijn Borger Loozen Fiat 70-90 79,54    
19 Christiaan Maat Balkbrug IHC 724 78,47    
20 Remon Dunning Fort Renault 681 s 71,58    
21 Wesley Zantinge Ruinen Valmet 455 58,85    
             
  3600Kg Sport          
1 Maikel de Jong Buurse sporttrekker valmet 90,43 86,18  
             
  4500Kg Standaard          
1 Hendrikus de Jonge Veeningen IHC 856 100,00 85,09  
2 Patrick Jonkman Hoogeveen MF 188 100,00 62,91  
3 Timo Scholten Linde Zetor 8011 98,74    
4 Jolanda Maat-Jansen Balkbrug Renault 96 95,39    
5 Andre de Olde Balkbrug Ford 7000 95,25    
6 Robin Wilting Nieuwlande Fiat 1100 94,30    
7 Stefan Kamping  Veenoord John Deere 3040 93,36    
8 Allard Slofstra Beilen John Deere 3130 91,63    
9 Dennis Arkes Slagharen Ford 7000 90,71    
10 Jan Mark Blanken Drijber Fiat 880 90,66    
11 Wilko Jansen Veeningen Fiat 750 90,59    
12 Roy van Duren Linde Ursus Bison 85-50 90,46    
13 Stefan Fokkert Lemele Case IHC 844 XL 90,33    
14 Jordy Oostenkamp     89,95    
15 Gebr Bos Marle IHC 844 s 89,67    
16 Jeroen Scholten Lemele John Deere 6230 89,33    
17 Andre Smid Heemserveen Landini 9500 89,31    
18 Andre Baron Hijken White Oliver 784 89,28    
19 Jeroen Bakker Hijken Deutz 8006 89,20    
20 Martijn Kamping Oosterhesselen John Deere 3130 88,89    
21 Renko Baas Dalen Eicher 3105 88,77    
22 Gert Hof Balkbrug White Oliver 782 88,14    
23 Patrick Borger Loozen Fiat 70-90 87,87    
24 Wilfred Kragt  Balkbrug Ford 6500 87,13    
25 Mark Baron Drijber Fiat 780 86,09    
26 Stef Schonewille Zuidwolde IHC 946 78,28    
27 Vincent Hendriks Ommen IHC 845 xl 76,13    
28 Stefan Meierink Nieuwlande IHC 955 75,76    
29 Bram Struik Linde IHC 856 XL 75,38    
30 Jurjan Gritter Ruinen IHC 644 61,76    
31 Nick Zantingh Zuidwolde IHC 946 46,16    
32 Snoei en Snipper Klein Fort MF 690 45,59    
             
  4500Kg Sport          
1 Obelix Team Dedemsvaart Zetor 12011 72,23    
             
  5500Kg Standaard          
1 Marcel Srijker Linde IHC 1046 85,53    
2 Tom Dennink Elp Fiat F110 84,50    
3 Antwan Veldman Kerkenveld Steyr 1100 83,76    
4 Jacky Bakker Hoogeveen Ford 9600 81,30    
5 Thomas Bloemenkamp Espelo Renault 103.12 TX 80,47    
6 Rubert Gerritsen  Ommen IHC 1246 80,19    
7 Anna de Vos Zwiggelte Case IH 5150 79,83    
8 Team Duiven De Stapel IHC 1246 79,53    
9 Henk Stam Alteveer Ford 7710 79,49    
10 Tom Jansen Nieuwleusen Ford 9600 78,58    
11 Serge Damhuis Bloemberg John Deere 6320 68,10    
12 Jannes Bouwhuis Linde Zetor 12111 67,57    
13 Wilco Schuurman Nieuwleusen Deutz 115 66,74    
14 Jeroen Bakker Hijken Deutz 8006 65,10    
15 Johnny Vosman Hellendoorn IHC 956 xl 65,06    
16 Stefan Meierink Nieuwlande IHC 955 53,07    
             
  6000Kg Rop Maar Raak          
1 Anita Lohuis Hulsen Fendt 612 s 100,00    
2 Niek van Eldik Anerveen Fiat 97,12    
3 Marc Bosch Marle Case 1255 95,68    
4 Chiel Ekenhorst Slagharen Deutz Fahr 106 84,67    
5 Wilco Schuurman Nieuwleusen Deutz Fahr 115 64,12    
6 Tom Jansen  Nieuwleusen Ford 9600 61,90    
7 J van Goor en A  Zwiep Zuidwolde MF 165  / MF165 56,36    
8 Johan Gerritsen Balkbrug John Deere 4240 s 100,00 B.M.  
             
  7000Kg Standaard          
1 Ronald (team duiven) De Stapel IHC 1255 93,24    
2 Marc Bosch Marle IHC 1255 xl 91,84    
3 Dennis Meppelink Coevorden Case IH 1255 XL 91,55    
4 Lucas-jan Mulder Zwiggelte Case IH 5150 91,47    
5 Rowan Meulenbelt Dalfsen Fendt 714 89,83    
6 Remco van Leusen Hulsen Fendt 612 s  88,38    
7 Dik-Jan Sterken Balkbrug Deutz-Fahr A 150.7 88,35    
8 Gerben Te Raa Gramsbergen Ford TW 30 87,91    
9 Niek van Eldik Gramsbergen Fiat F140 85,16    
10 Kevin Wind Vinkenbuurt New Holland TM 155 84,70    
11 Arno Bakker Nieuwlande Steyr 6115 82,67    
12 Kenneth Vos De Wijk MF 6290 82,23    
13 Niels Verheul Witteveen Fendt 514 75,11    
14 Jan Vogelzang Slagharen Case mx 135 74,15    
15 Robbin Boxem Oud Avereest MF 3085 72,93    
16 Martijn Scholten Slagharen Fendt 611 LSA 72,18    
17 Team Baron Drijber Fiat 1280 69,05    
18 Celine Nijmeier Koekange Renault Ares 630 64,99    
19 Lynn Wunnink Damsholte Case 1455 XL 100,00 Diskw.  
20 Roelof Waninge Fluitenberg Fendt 512 93,02 Diskw.  
21 Sander Verwaaijen Hijken Case IH 1455 XL 92,35 Diskw.  
             
  9000Kg Standaard          
1 Roelan Klomp Ruinen Fendt 926 97,01    
2 Bram Wessel Giethmen Ford 8830 95,24    
3 Jurian Wagenaar Emst Fendt 611 94,04    
4 Frank Beltman Hulsen Case 1455 XL 93,86    
5 Sander Verwaaijen Hijken Case 1455 XL 93,55    
6 Edwin Kamphuis Stegeren MF 8170 93,19    
7 Johan Duiven De Stapel Case 1455 XL 93,15    
8 Jan-Willem Grotemarsink Stegeren Steyr 8140 93,04    
9 Bert van Hell Heemserveen Fiat 160-90 DT 92,36    
10 Rik Oosterhuis Beilen John Deere 4455 91,51    
11 Jelle Dijselhof Raalte John Deere 7700 90,51    
12 Mitchel Bruggeman Balkbrug Fendt 711 89,29    
13 Loonbedrijf Huzen Nieuwleusen Fendt ? 89,21    
14 Nick vd Weide Steenwijksmoer John Deere 6030 87,73    
15 Loonbedrijf Huzen Nieuwleusen Fendt ? 86,54    
16 Jordy Kleene Balkbrug New Holland T 7050 86,01    
17 Michael Talen Bloemberg John Deere 7430 81,90    
18 Wilbert Prinsen De Krim Renault 180-94 81,34    
19 Roelof Tolsma Drijber Fiat 180-90 80,49    
20 Gerjan van der Haar Den Velde Fiat 160-90 DT 80,36    
21 loonbedrijf Jansen Tiendeveen John Deere 7810 77,94    
22 Iwan Grotemarsink Stegeren John Deere 7800 77,82    
             
  11000Kg Standaard          
1 Toon Smink Ruinen Fendt 926  100,00 88,97  
2 Jelle Dijselhof Raalte John Deere 7700 100,00 88,15  
3 Gerjan Hulter Ane New Holland t8040 100,00 87,93  
4 Jeroen Peppelenbos Nieuw-Heten Fendt 916 100,00 85,91  
5 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 926  100,00 84,83  
6 Loonbedrijf de Gorter Bloemberg John Deere 7810 100,00 80,08  
7 Alberta Grotemarsink Stegeren Steyr 1090 97,24    
8 Daniel Peeks Hijken Case 1455 xl 95,92    
9 Roelan Klomp     95,65    
10 Loonbedrijf de Gorter Bloemberg New Holland T 7270 94,48    
11 Loonbedrijf de Gorter Bloemberg Case Puma CVX 200 90,34    
12 Berry Bouwkamp Kerkenveld New Holland  88,52    
13 Loonbedrijf de Gorter Bloemberg John Deere 7920 88,04    
14 Loonbedrijf de Gorter Bloemberg New Holland T 7270 87,24    
15 Robert-jan Naarding Balkbrug New Holland 8670 82,53    
16 Loonbedrijf de Gorter Bloemberg New Holland T 7070 80,48    
17 Loonbedrijf Jansen Tiendeveen John Deere7730 80,40    
             
  13000Kg Standaard          
1 Gerjan Hulter Ane New Holland T 8.390 91,18    
2 Klaas Mijnheer Balkbrug New Holland T 8.390 89,73    
3 Seth Waninge Pesse Fendt 939 84,65    
4 Jeroen Peppelenbos Nieuw Heten Fendt 916 82,27    
5 Jeroen de Jong Fluitenberg Fendt 926 82,01    
6 Toon Smink   Fendt 74,36    
7 De Gorter     41,86    
8 Loonbedrijf Jansen     41,33    
             
      Totaal aantal deelnemers 166