• Hooghalen_2012_103.jpg
  • Hooghalen_2012_304.jpg
  • Hooghalen_2012_119.jpg
  • Hooghalen_2012_025.jpg
  • Hooghalen_2012_063.jpg
  • Hooghalen_2012_082.jpg
  • Hooghalen_2012_213.jpg
  • Hooghalen_2012_021.jpg
  • Hooghalen_2012_094.jpg
  • Hooghalen_2012_108.jpg
  • Hooghalen_2012_143.jpg
  • Hooghalen_2012_325.jpg
  • Hooghalen_2012_322.jpg
  • Hooghalen_2012_240.jpg
  • Hooghalen_2012_222.jpg
  • Hooghalen_2012_141.jpg
  • Hooghalen_2012_002.jpg
  • Hooghalen_2012_086.jpg
  • Hooghalen_2012_034.jpg
  • Hooghalen_2012_166.jpg
  • Hooghalen_2012_253.jpg
  • Hooghalen_2012_105.jpg
  • Hooghalen_2012_200.jpg
  • Hooghalen_2012_142.jpg
  • Hooghalen_2012_018.jpg
  • Hooghalen_2012_186.jpg
  • Hooghalen_2012_218.jpg
  • Hooghalen_2012_305.jpg
  • Hooghalen_2012_074.jpg
  • Hooghalen_2012_315.jpg
  • Hooghalen_2012_026.jpg
  • Hooghalen_2012_072.jpg
  • Hooghalen_2012_307.jpg
  • Hooghalen_2012_155.jpg
  • Hooghalen_2012_109.jpg
  • Hooghalen_2012_262.jpg
  • Hooghalen_2012_135.jpg
  • Hooghalen_2012_007.jpg
  • Hooghalen_2012_214.jpg
  • Hooghalen_2012_097.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Uitslagen Trekkerslep Schoonebeek 9 Juni 2014.

  2500Kg Sport          
1 Zwart   Twister 84,40 78,93 163,33
2 Bergsma   Blue Mickey 85,48 75,63 161,11
             
  Standaard 2600kg        
1 Martijn Kamping Schoonoord IHC644 100,00 99,73 199,73
2 Niels Wouda Westerbork Landini 6500 100,00 95,69 195,69
3 Fiete Haut Ohne Deutz 5006 100,00 90,10 190,10
4 Frank Roeles   Fordson Major 100,00 89,89 189,89
5 Herman Hans Schoonebeek Suffield 460 98,57    
6 Nick Hans Emlichheim IHC423 92,91    
7 Wilfried Stroeve Coevorden Fiat 566 92,28    
8 Andre Baron Kerkenveld White Oliver 572 90,02    
9 Jos Wijnolds Ter Apel IHC453 88,38    
10 Gertjan Deddens Ter Apel MF 133 88,04    
11 Henk Germs Veldhausen MF 65 61,26    
12 Marcel Jansen Assen IHC523 98,59    
13 Klaas Elting Benneveld MF 135 57,95    
14 Aaldert Bos Schoonloo Deutz 5006 94,65    
             
  3600 Kg Sport          
1 Edward Menke Weiteveen Ford 8630 74,79 90,38 165,17
2 Shocking Bleu Kleve Ford 9000 100,00    
3 Team Siebers Kleve IHC1246 85,42    
4 Pieter van de Jagt   Ford TM 190 73,56    
5 Pieter Jan Hout   John Deere 2130 22,67    
6 Paul Siebers Kleve Yellow Beast  97,77   Demo
             
  Standaard 3800kg        
1 Robin Wilting Nieuwlande Fiat 1100 59,95    
2 Marco Arends Westerbork IHC844-s 57,24    
3 Niels Wouda Westerbork Landini 6500 56,38    
4 Collin Jagt Erica Fendt 304ls 55,06    
5 Jan Hofstee   Deutz 54,44    
6 Meint Baron Westerbork David Brown 1210 54,16    
7 Andre Baron Kerkenveld White oliver 782 54,12    
8 Martijn Kamping Schoonoord Same Saturno 80 53,61    
9 Johan Soppe  Dalen Fiat 750 53,28    
10 Mark Baron Drijber Fiat 780 52,73    
11 Marcel Soppe  Dalen Fiat 850 52,57    
12 Jan Roelof Lubberts Wittteveen IHC724 52,28    
13 Bennie Holties Dalerveen IHC745 50,67    
14 Kevin Benes Emmercompascuum IHC745xl 49,71    
15 Giel Weerink Coevorden John Deere 2140 49,69    
16 Rick Smit Sleen Fiat 750 49,36    
17 Gert Kiers   Fiat 750 48,81    
18 Jarno Jansen assen IHC844 48,38    
19 Peter Goelema Nieuwlande IHC745 47,97    
20 Stefan Hans nieuw schoonebeek John Deere 2850 47,53    
21 Herman Hans Schoonebeek Suffield 460 47,04    
22 Gerben Bom Zwinderen John Deere 1640 46,91    
23 Werner Huizing Dalen Fendt 108 46,36    
             
             
  Standaard 4500kg        
1 Eppe Ballast Coevorden Renault Ceres 95 100,00    
2 Michiel Schuurman Stadskanaal John Deere 3040 98,91    
3 Bennie Holties Dalerveen Case 745 97,84    
4 Wouter Huizing Dalen Deutz 8006 97,60    
5 Rene Jansen Grolloo Ford Major 97,16    
6 Gerd Züwerink Laar IHC 1046 96,95    
7 Jerry Nijstad Geesbrug Zetor 11011 96,80    
8 Stefan Kamping Westerbork John Deere 3040 96,75    
9 Niels Bakker Coevorden John Deere 2030 96,66    
10 Collin Jagt Erica Fendt 304ls 96,54    
11 Robin Wilting Nieuwlande Fiat 1100 96,33    
12 Gert-Jan Schuurman Stadskanaal John Deere 3040 96,14    
13 Ton Dennink Assen IHC 956 93,07    
14 Nick Hans Emlichheim IHC 946 92,61    
15 Rick Steman Schoonloo Fordson Super Major 84,52    
16 Jarno Hofsteenge   Deutz D7506 55,78    
17 Tim Meijerink Dalerpeel Fendt 308ls 46,31    
18 Stefan Meijerink Tiendeveen IHC955 44,22    
19 Folker Steffan Deutschland MF 5550 41,31    
             
  4500Kg Sport          
1 Van de Hende Oude Pekela John Deere 4430 85,95 100,00 185,95
2 Remco Meerbeek Barchem John Deere 4440 74,67 92,57 167,24
3 Alfred Engberts Schoonebeek John Deere 4440 98,26   98,26
             
  5000Kg Special          
1   Arjan Kolkman Schoonebeek Flyingbaker 100,00 Demo  
             
  Standaard 5500kg        
  Patrick Zwiep Nieuweroord John Deere 4440 100,00    
1 Aaldert Lubberts Beilen FIAT f110 99,54    
2 Nick Lensing Schoonloo IHC1056xl 97,03    
3 Kevin Jagt Erica Fendt 600 93,94    
4 Wilco Schottink Diepenheim IHC1246 93,67    
5 Ruben Jansen Assen IHC956 91,90    
6 Erwin Boeve Diepenheim Fendt 612 91,76    
7 Lex Warmelts Amen Landini 90,13    
8 Jan Zomer   Case 955 85,69    
9 Dicky Ballast  Dalerpeel Renaut Ceres 95 85,67    
10 Frank Mol Diepenheim Ford 7810 82,04    
11 Frank Pijfers Coevorden Renault 951-4 75,47    
12 Michiel Klasens Coevorden Fiat 90-90 70,76    
13 Dolf Meppelink Schoonebeek John Deere 4040s 63,92    
14 Stefan Kamping Schoonoord John Deere 3040 59,19    
15 Mega Mindy Schoonebeek Fiat F130 54,02    
16 Joris Ziengs Noord Sleen John Deere 6330 34,21    
17 ???   Ford   33,40    
             
  Standaard 5500kg DAMES        
1 Chalien Kloppenburg Coevorden Renault ceres 95 84,26    
2 Truus van Puffelen Erica Fendt 600 80,55    
3 Ginet Ballast Coevorden Renault ceres 95 80,26    
4 Henrike Ballast     80,00    
5 Majory Stroeve Coevorden Renault 951-4 79,48    
6 Ashley Schulte  Dalen Deutz 8006/Renault 65,16    
             
  Hobby sport 5500kg           
1 Geert Hans Schoonebeek John Deere 4440 96,59 100,00 196,59
2 Roy ter Haar Barchem Ford 9600 100,00 93,32 193,32
3 Frank Mol Diepenheim Fiat 1300 85,53 73,93 159,46
4 Marcel Markhorst Brucht Ford 8000 83,30    
5 Erwin Boeve   Fendt 75,29    
             
  Standaard 7000kg        
1 Michiel Rijfkogel Nieuwlande IHC 1455xl 100,00 97,83 197,83
2 Ab Jan   Case 1455 100,00 96,44 196,44
3 Gerwin Braam Westerbork John Deere 4640 100,00 94,07 194,07
4 Rolf Scheper Westerbork Ford TW 15 100,00 92,39 192,39
5 Oscar Otten Nieuwlande Fendt 312 100,00 84,36 184,36
6 Oudehinkel Emlichheim Claas Arion 640 99,78    
7 Hendrik Bleumen Hoogstede Deutz 150 97,49    
8 Eppe Ballast  Coevorden Renault 155-54 95,19    
9 onbekend     94,27    
10 Rodi Belt Dalen Case Maxxum 115x 93,54    
11 Rick Drenthen Erica John Deere 6125R 90,09    
12 Scott Tabak Nieuw Amsterdam Fendt 716 85,88    
13 Johann Züwerink Echteler Case MX 130 84,25    
14 Michael Pauw Schoonebeek Muir Hill 121 78,69    
15 Arjen Hans Schoonebeek John Deere 4430 61,27    
             
  Standaard 9000kg        
1 Oudehinkel  Emlichheim Fendt 822 97,13    
2 Bernd Klokkers  Laar MF 6485 94,47    
3 Meppelink bv Dalerveen Fendt 916 93,36    
4 Jan Zomer    New Holland T7045 92,45    
5 Mark Ellen Klazienaveen New Holland t7.270 67,26    
6 Hendrik Averes Hoogstede Fendt 820 58,76    
7 Stefan Assen Dalerveen Fendt Favorit 916 57,19    
8   Oudehinkel  Emlichheim Deutz 7250 55,44    
9 Bert Lohues Erica Fendt 718 55,08    
10 Mark van Boven Erica New Holland T 7-200 55,01    
11 Henning Zagers Emlichheim John Deere 6830 / 6210?? 54,19    
12 Gerwin Hanken Schoonebeek Fendt 718 53,93    
13 Robin Supheert  Schoonebeek New Holland t7060 53,75    
14 Nick Drenthen Erica New Holland T 7-170 53,35    
15 Gerjan Ziengs Zuidbarge New Holland T7030 52,86    
16 Jeroen Kamst Erica Case CVX 140 52,35    
17 Oudehinkel  Emlichheim John Deere 6210 R 51,95    
18 Elroy Temmen Emmen New Holland T 7-220 51,78    
19 Daniel Grummel Erica Fendt 820 51,55    
20 Rene Hans Schoonebeek Case Magnum 7120 51,09    
21 Colin Jagt Erica   50,93    
22 Martin Bijker Emmercompas Ford County 49,37    
             
  Standaard 13000kg        
  Helaas alle uitslagen niet bekend i.v.m. noodweer      
1 Melvin Hartmann Bargercompas Fendt 927 85,83    
2 Matthijs Hanken Schoonebeek Fendt 920 84,79    
3 Bert Guichelaar  Dalen John Deere 8420 84,25    
4 Gert Uineken  Dalen John Deere 8335r 73,15    
             
  Standaard 15000kg        
1 Guichelaar   john deere 100,00    
2 Melvin Hartman Barger Compascum Fendt 927 98,45    
3 Bart Buirs Klazienaveen Caterpillar 830M 62,21    
4 ???   John Deere 55,47    
             
  Oldstock 1800 kg          
1 Arend ter Heide Echtenerbrug Cormick 100,00 92,04 192,04
2 Lammert ter Heide Echtenerbrug MF35  100,00 88,46 188,46
3 Lucas/Sjoerd Echtenerbrug Cormick 55,67