• Hooghalen_2012_152.jpg
  • Hooghalen_2012_168.jpg
  • Hooghalen_2012_050.jpg
  • Hooghalen_2012_306.jpg
  • Hooghalen_2012_139.jpg
  • Hooghalen_2012_286.jpg
  • Hooghalen_2012_143.jpg
  • Hooghalen_2012_038.jpg
  • Hooghalen_2012_314.jpg
  • Hooghalen_2012_134.jpg
  • Hooghalen_2012_061.jpg
  • Hooghalen_2012_161.jpg
  • Hooghalen_2012_322.jpg
  • Hooghalen_2012_150.jpg
  • Hooghalen_2012_002.jpg
  • Hooghalen_2012_070.jpg
  • Hooghalen_2012_113.jpg
  • Hooghalen_2012_141.jpg
  • Hooghalen_2012_234.jpg
  • Hooghalen_2012_189.jpg
  • Hooghalen_2012_018.jpg
  • Hooghalen_2012_123.jpg
  • Hooghalen_2012_146.jpg
  • Hooghalen_2012_167.jpg
  • Hooghalen_2012_039.jpg
  • Hooghalen_2012_282.jpg
  • Hooghalen_2012_315.jpg
  • Hooghalen_2012_011.jpg
  • Hooghalen_2012_074.jpg
  • Hooghalen_2012_270.jpg
  • Hooghalen_2012_037.jpg
  • Hooghalen_2012_009.jpg
  • Hooghalen_2012_193.jpg
  • Hooghalen_2012_151.jpg
  • Hooghalen_2012_204.jpg
  • Hooghalen_2012_035.jpg
  • Hooghalen_2012_307.jpg
  • Hooghalen_2012_258.jpg
  • Hooghalen_2012_085.jpg
  • Hooghalen_2012_062.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Uitslagen Trekkerslep Coevorden 2 en 3 Augustus 2013.

  Sportklasse tot 2600 Kg            
1 Wilhelm Smit Nunspeet Ford 4000 100,00 79,77 179,77  
2 Gerald Wijnne Nunspeet Veluwse Brombeer 100,00 70,44 170,44  
3 Hendrik Compagner Staphorst John Deere 1120 88,61 71,18 159,79  
               
  Sportklasse tot 3000 Kg 3 Cil. Met Turbo          
1 Yellow Fire team Harfsen Volvo 600 2*FP 88,97 288,97  
2 Anton Schoonhoven Oosterwolde Valmet 605 2*FP 84,93 284,93  
               
  Sportklasse tot 3000 Kg 4 Cil zonder turbo          
1 Wicher Veerman Staphorst Fendt 308 100,00 100,00 200,00  
2 Klaas Kooiker Staphorst IHC 844 S 99,50 99,10 198,60  
3 Jacob Russcher Staphorst IHC 844 S 89,39 87,88 177,27  
4 Hendrik Compagner Staphorst John Deere 1120 87,72 86,71 174,43  
5 Gerald Wijne Nunspeet Veluwse Brombeer 88,95 85,22 174,17  
6 Wilhelm Smit Nunspeet Ford 4000 87,73 85,20 172,93  
               
  Sportklasse tot 3500 Kg            
1 Rein Karzijn Hulshorst Veluwse Mammoet 100,00 100,00 200,00  
2 Team Imjd Nunspeet International 1246 91,40 92,83 184,23  
3 Team van Engelen Doornspijk Ford 9000 98,22 65,19 163,41  
4 Team Twister Nieuw Amsterdam John Deere 2120 68,70 67,03 135,73  
5 Erwin Menke Weiteveen Ford 8630 90,84   90,84  
6 Richard Kiekebeld Oldekerk Deere Season 68,59   68,59  
               
  Superstandaard B tot 4500 Kg            
1 Team Undertaker Usselo Undertaker 100,00 91,13 191,13  
2 Pleun de Bruin   John Deere 6210 R Green Efficiencyn Efficiency 100,00 84,96 184,96  
3 Team van Rees Genemuiden International 1468 100,00 81,41 181,41  
               
  Hobby 5500kg            
1 Marcel Markhorst Brucht Ford 8000 2*FP 99,38 299,38  
2 Ruben Siebkes Nunspeet Case 1690 2*FP 82,82 282,82  
3 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 95,62 100,00 195,62  
4 ???? Coevorden John Deere 4440 96,51 93,03 189,54  
5 Broekroelofs Radewijk Ford 9600 96,62 89,51 186,13  
6 Ricardo de Jong Oude Horne Fendt 614 90,73   90,73  
               
  Hobby 7000kg            
1 Leen Vroege Dalen John Deere 7810 100,00 100,00 200,00  
2 Maaike Wehkamp Erm John Deere 4650 100,00 97,30 197,30  
3 Arjan Deterd Heemserveen John Deere 6660 100,00 95,45 195,45  
4 Patrick Zwiep Nieuweroord John Deere 4440 94,19 94,39 188,58  
5 Bert van Hell Heemserveen Fiat 92,69 94,99 187,68  
6 Frank Deterd Heemserveen Ford 8340 94,80 89,49 184,29  
7 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 515 82,12 83,20 165,32  
               
  Standaard tot 2800 Kg            
1 Roel Arends Westerbork Landini 6500 100,00 97,79 197,79  
2 Suzanne Nengerman Kerkenveld Steyr 760 100,00 93,98 193,98  
3 Sander Hesselink Marle International 100,00 93,97 193,97  
4 Marcel Soppe Steenwijksmoer Fiat 650 100,00 93,56 193,56  
5 Wilco Eggengoor Ane Deutz 6006 100,00 89,89 189,89  
6 Cor Siebkes Nunspeet David brown 880 100,00 89,68 189,68  
7 Sander Veldman Slagharen Steyr 540 99,90   99,90  
8 Stefan Snippe Sibculo Zetor 5718 96,50   96,50  
9 Jarno vd Berg Ane Steyr 650 95,74   95,74  
10 Martijn Kamping Schoonoord Same minitauro 60 84,98   84,98  
11 Marcel Jansen Assen IHC 523 76,92   76,92  
12 Remco Klok Coevorden Renault 551 71,25   71,25  
13 Wilfried Stroeve Steenwijksmoer Fiat 66,40   66,40  
14 Tristan Dekker Steenwijksmoer Steyr 540 45,30   45,30  
15 Nick Hans Emlicheim IHC 423 40,33   40,33  
               
  Standaard tot 3500 Kg            
1 Alwin Bosch Daarle International 824 98,25 94,09 192,34  
2 Dennis Meppelink Coevorden David Brown 996 95,33 94,29 189,62  
3 Herman Mittendorf Dalen Renault 781 97,27 91,89 189,16  
4 Wilfried Lamberink Lutten Fiat 850 94,00 91,01 185,01  
5 Martijn Kamping Schoonoord Same 93,42 91,18 184,60  
6 Marco Arends Westerbork International 844s 93,86   93,86  
7 Colin Jagt Erica Fendt 304ls 93,17   93,17  
8 Jordy Bosch Marle International 844s 91,72   91,72  
9 Niels Wouda Westerbork Landini 6500 90,81   90,81  
10 Meint Baron Westerbork David brown 1210 89,63   89,63  
11 Gesina Vossebeld Steenwijksmoer International 824 89,24   89,24  
12 Eddy Hekman Ane Deutz 6006 88,90   88,90  
13 Mark Baron Drijber Fiat 780 87,88   87,88  
14 Jeroen Scholten Lemele John Deere 2130 87,79   87,79  
15 Anne Veenaas Sibculo Zetor 5718 87,78   87,78  
16 Jacob Ruscher Staphorst Inter 844s 87,45   87,45  
17 Johan Soppe Steenwijksmoer Fiat 850 87,28   87,28  
18 Chris Kremer Balkbrug David brown 1200 86,97   86,97  
19 Sander Hoekerswever Lemele John Deere 2130 84,39   84,39  
20 Jarno Jansen Assen Inter 844 83,05   83,05  
21 Kevin Benes Emmercompascuum IHC 745 xl 73,95   73,95  
22 Klaas-jan Krale Staphorst Inter 844s 69,38   69,38  
23 Andre Baron Kerkenveld White Oliver 572 67,08   67,08  
24 Rik Scholten Lemele John Deere 2130 66,74   66,74  
25 Rik Hilbrands Dalen John Deere 2250 66,30   66,30  
26 Germs Emlicheim Ford 65,80   65,80  
27 Jan-Roelof Lubberts Witteveen IHC 724 62,35   62,35  
28 Sander Hesselink Marle International 523 54,62   54,62  
29 Han Hilbrands Dalen John Deere 1640 43,34   43,34  
30 Niels Bakker Steenwijksmoer John Deere 2030 21,34   21,34  
31 Tim Meijerink Dalerpeel Renault 651 17,51   17,51  
32 Werner Huizing Dalen Fendt 108 16,77   16,77  
               
  Standaard tot 4500 Kg            
1 Robin Wilting Nieuwlande Fiat 1100 86,00 87,73 173,73  
2 Jordy Bosch Marle International 844s 80,79 90,93 171,72  
3 Stefan Kamping Schoonoord John Deere 3040 83,28 84,90 168,18  
4 Martijn Hemmink Nieuwlande Ford 6710 80,79 85,34 166,13  
5 Joey Grotemarsink Nieuwe Krim Steyr 8090 80,54   80,54  
6 Nick van der Weide Steenwijksmoer John Deere 4020 79,79   79,79  
7 Colin Jagt Erica Fendt 304ls 77,84   77,84  
8 Rick Lohuis Anerveen Ford 7600 77,83   77,83  
9 Meine Donne Jubbega Volvo BM 650 76,91   76,91  
10 Alwin Bosch Daarle International 824 76,01   76,01  
11 Herman Koonstra Witharen Same tiger 100 74,89   74,89  
12 Harm Mulder Staphorst Inter 1046 74,00   74,00  
13 Bennie Holties Dalerveen International 845 73,49   73,49  
14 Dennis Meppelink Coevorden David Brown 996 73,17   73,17  
15 Jacob Methorst Jubbega Valmet 705 71,72   71,72  
16 Jeffrey Bosch Dalen John Deere 6310 71,40   71,40  
17 Wouter Huizing Dalen Deutz 8006 69,51   69,51  
18 Lisa Grefelman Lemele Ford 5610 68,38   68,38  
19 Herman Mittendorf Dalen Renault 781 67,50   67,50  
20 Giel Weerink Coevorden John Deere 2140 67,09   67,09  
21  ?????  ????? International 955 67,06   67,06  
22 Remco ?????? Coevorden Renault 85-34 66,34   66,34  
23 Joris Ziengs Noord Sleen John Deere 6400 65,94   65,94  
24 Marcel Strijker Dedemsvaart International 1046 65,93   65,93  
25 Wildrik Wolters Anerveen Inter 844 64,65   64,65  
26 Paul Assen Dalen MF 5445 64,37   64,37  
27 Werner Tiehuis Elp Ford Majoor 63,70   63,70  
28 Jeroen Hoving Erm Ford 6610 62,55   62,55  
29 Jelmer ter Veen De Krim Renault Ceres 345 62,20   62,20  
30 Hendri Garming Dalen New Holland L70 58,90   58,90  
31 Mel Soppe Coevorden Fendt 306ls 46,57   46,57  
32 Teun IJdens Coevorden Zetor 91,23 94,97 186,20 Diskw.
33 Jerry Nijstad Geesbrug Zetor 10111 89,99 90,31 180,12 Diskw.
               
  Standaard tot 5500 Kg            
1 Iris van der Veen Hasselt Steyr 1100 97,83 100,00 197,83  
2 Niek van Eldijk Ane Volvo BM 700 97,54 95,25 192,79  
3 Remco van Leusen Hulsen Ford 7590 96,56 96,20 192,76  
4 Eppe Ballast Coevorden Renault Ceres 95 93,59 95,36 188,95  
5 Antwan Veldman Slagharen Steyr 1100 97,03 90,97 188,00  
6 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 90,06   90,06  
7 Marc van der Weide Steenwijksmoer John Deere 4020 88,59   88,59  
8 Peter Veenaas Sibculo Deutz DX 6.05 87,71   87,71  
9 Rick Bakhuis Den Ham Zetor 120HSX 86,87   86,87  
10 Stefan Kamping Westerbork John Deere 3040 86,33   86,33  
11 Frank Pijfers Steenwijksmoer Renault 981 86,27   86,27  
12 Jurian Wagenaar Raalte Ford 7740 SLE 86,23   86,23  
13 Aaldert Lubberts Assen Fiat F110 85,87   85,87  
14 Mark Makkinga Ommen Case 1056 85,20   85,20  
15 Jordi Broekroelofs Radewijk New Holland 8340 84,91   84,91  
16 Kevin Jagt Erica Fendt favoriet 612 84,49   84,49  
17 Gijs Schelhaas Geesbrug John Deere 6600 83,75   83,75  
18 Klaas Zwiep Geesbrug John Deere 3040 83,56   83,56  
19 Rubert Gerritsen Ommen IHC 1246 82,00   82,00  
20 Alberta Grotemarsink Stegeren Steyr 1090 79,79   79,79  
21 Hajo Bakker Coevorden Ford 7810 71,51   71,51  
22 Van de Bunt Noordscheschut Ford 9600 71,16   71,16  
23 Jans van de Zwaag Nieuwlande John Deere 6230 71,09   71,09  
24 Nick Barneveld Wijhe John Deere 6310 69,04   69,04  
25 Jelmer ter Veen De Krim Renault Ceres 95 68,42   68,42  
26 Rick Feddema De Krim John Deere 3040 66,08   66,08  
27 Bert Jonker Kloosterhaar IHC 955 65,56   65,56  
28 Wouter Tietema Gees MF 4355 63,93   63,93  
29 Henk jan Klomp Nieuwlande MF 6740 52,36   52,36  
               
  Standaard tot 7000 Kg            
1 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 515 100,00 100,00 200,00  
2 Frank Deterd Heemserveen Ford 8340 100,00 97,68 197,68  
3 Arjan Deterd Heemserveen John Deere 6630 100,00 94,71 194,71  
4 Juul Bax Grambergen John Deere 6630 98,45 95,87 194,32  
5 Jose Klumpers Nieuwlande Case MXU 115 97,48 84,53 182,01  
6 Ruben Siebkes Nunspeet Case 1690 97,19   97,19  
7 Alexander Eshuis Neuenhaus Renault 145-54 TZ 97,16   97,16  
8 Johan Gerritsen Balkbrug John Deere 4240S 96,94   96,94  
9 Renee Drenthen Holthone Steyr 8150 96,81   96,81  
10 Oscar Otten Nieuwlande Fendt 312 94,19   94,19  
11 Gerjan Reinders Grambergen John Deere 6520 93,60   93,60  
12 Jarno Amsink Ane International 1455xl 92,32   92,32  
13 Patrick van de Poll Dalerpeel International 1455xl 85,57   85,57  
14 Johan Duiven Veeningen Case IH 1455 84,76   84,76  
15 Erik Jan Meijerink Dalen Fendt 818 84,69   84,69  
16 Rick Oosterveld Zwinderen Valtra T151 84,69   84,69  
17 Michiel Rijfkogel Nieuwlande Case 1455 84,42   84,42  
18 Richard Woltink Oosterhesselen Valtra N111 84,17   84,17  
19 Angelique Wenker Wezep John Deere 6510 83,06   83,06  
20 Leen Vroege Dalen John Deere 7810 82,78   82,78  
21 Jeffrey Bosch Dalen John Deere 4010 82,68   82,68  
22 Stefan Assen Dalerveen Fendt 615 82,34   82,34  
23 Wilco Wolters Ane Case CVX 1145 81,60   81,60  
24 Arjan Rensink Stegeren Case MXU 135 81,26   81,26  
25 Robbert Welleweerd Rheezerveen John Deere 6230 81,18   81,18  
26 Rodi Belt Dalen Case Maxxum 115x 81,03   81,03  
27 Robin Wilting Nieuwlande New Holland T 6040 80,12   80,12  
28 Gerjan Kamphuis Radewijk Deutz Intrac 79,18   79,18  
29 Elwin Wolting Zwinderen John Deere 6830 79,18   79,18  
30 Gerben Bom Zwinderen John Deere 6900 72,88   72,88  
31 Harmke Schonewille Nieuwlande Landini Legend 115 54,09   54,09  
32 Jelle Soppe Coevorden Fendt 600 LS 47,99   47,99  
               
  Standaard tot 9000 Kg            
1 Thijs Meppelink Dalerveen Fendt 926 100,00 76,62 176,62  
2 Jeroen de Jong Fluitenberg Fendt 824 100,00 74,94 174,94  
3 Frank Beltman Hulsen International 1455 100,00 74,88 174,88  
4 Bert van Hell Heemserveen Fiat 160-90 100,00 74,62 174,62  
5 Jeroen Vroege Dalen John Deere 7810 93,59   93,59  
6 Yordi Kleene Balkbrug Renault 836 RZ 92,98   92,98  
7 Hendrie Wichers Coevorden Fendt 824 91,87   91,87  
8 Ronald Prenger Den Velde NH 8870 90,73   90,73  
9 Gert Uineken Dalen John Deere 6830 90,01   90,01  
10 Bram Petter Balkbrug Ford 8970 89,87   89,87  
11 Wilmer Binnedijk Rouveen MF 2755 89,75   89,75  
12 Kevin Jagt Erica Fendt 824 89,59   89,59  
13 Richard Beenen Holthone Steyr 8180 88,84   88,84  
14 Bert Guichelaar Elim John Deere 7920 88,75   88,75  
15 Hendrie Smits Dalen John Deere 7830 88,07   88,07  
16 Joost Reurdink Zuidwolde New Holland T7040 87,68   87,68  
17 Alfred Stegeman Vinkenbuurt Ford 8670 87,31   87,31  
18 Dennis van Hell Heemserveen John Deere 7930 86,87   86,87  
19 Thijs Hermans Dedemsvaart Fiat G170 85,56   85,56  
20 Erik Jan Kramer Coevorden Fendt 820 81,75   81,75  
21 Reinoud Stegeman ??? New Holland 8870a 80,97   80,97  
22 Jeffrey Bosch Dalen John Deere 4250 77,87   77,87  
23 Arjen Hekman Ane John Deere 7710 76,59   76,59  
24 Geert Kamps Schoonebeek Volvo 2654 76,31   76,31  
25 Mark Wolters Ane Case CVX 1145 74,88   74,88  
26 Loonbedrijf Kort Balkbrug New Holland T7040 73,52   73,52  
27 Niels Bakker Coevorden Case MX 170 70,30   70,30  
               
  Standaard tot 11000 Kg            
1 Willem Vossebeld Steenwijksmoer AGCO Allis 100,00 75,22 175,22  
2 Marcel Douw Hardenberg New Holland 8040 93,51 77,56 171,07  
3 Elena Vette Hoogstede Fendt 926 96,42 73,42 169,84  
4 Bert Koonstra Witharen Case 7130 94,06 71,23 165,29  
5 Herman-jan Altena Kloosterhaar Fendt 926 94,83 65,23 160,06  
6 Juul Bax Gramsbergen Fendt 922 78,13   78,13  
7 Thijs Meppelink Dalerveen Fendt 926 78,05   78,05  
8 Hielke Marle Claas 836 76,36   76,36  
9 Mark Prenger Den Velde New Holland 8770a 75,67   75,67  
10 Loonbedrijf Kort Balkbrug Deutz TTV 630 74,49   74,49  
11 Simon Bolmer Wietmarchen Claas Axion 820 71,74   71,74  
12 Joschua Even Wietmarchen Deutz TTV 630 71,04   71,04  
               
  Standaard tot 13000 Kg            
1 Alberta Koonstra Dedemsvaart Case Magnum 7130 95,63 83,57 179,20  
2 Gert Uineken Dalen John Deere R8335 86,38 83,46 169,84  
3 Robin Tuin Balkbrug New Holland T8,390 82,05 83,77 165,82  
4 Willem Vossebelt Steenwijksmoer AGCO Allis 79,99 77,94 157,93  
5 Anne Koning Kloosterhaar Fendt 926 80,29 75,81 156,10  
6 Martin Uineken Elim John Deere 8420 77,81   77,81  
               
  Standaard tot 6000 Kg (80 Cm)            
1 Martijn Knol Hasselt Steyr 1100 100,00 78,33 178,33  
2 Frank Deterd Heemserveen Ford 8340 100,00 73,90 173,90  
3 Ruben Siebkes Nunspeet Case 1690 100,00 73,03 173,03  
4 Frank Beltman Hulsen International 1455 99,54 72,99 172,53  
5 Johan Duiven De Stapel International 1255 99,32 70,37 169,69  
6 Hilbert v/d Berg Rouveen Renault Ares 630 RZ 96,91   96,91  
7 Gradus Mittendorf Coevorden Renault Themis 550 x 92,08   92,08  
8 Chris Cremer Balkbrug Ford 3340 91,13   91,13  
9 Aaldert Lubberts Assen International 956 90,80   90,80  
10 Johannes Veltmaat Wietmarchen Deutz Agrotron 120 88,62   88,62  
11 Hendrik jan Broek Balkbrug Claas 610 88,08   88,08  
12 Wesly Hotkuile Wijhe John Deere 6410 87,64   87,64  
13 Jeroen Peppelenbos Olst Ford 7740 SLE 87,30   87,30  
14 Frank Grote Lammers Hoogstede MF 6290 85,66   85,66  
15 Joost Kroese Nijverdal Johndeer 6910 85,11   85,11  
16 Luuk Groot Zwaafink Wijhe John Deere 6210 84,70   84,70  
17 Henk Prinsen De Krim Renault 120-14 84,70   84,70  
18 Jordi Broekroelofs Radewijk Ford 9600 83,52   83,52  
19 Joris Ziengs Noord Sleen John Deere 6400 82,94   82,94  
20 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 81,82   81,82  
21 Nick van der Weide Steenwijksmoer John Deere 4020 81,67   81,67  
22 Jorg Kieft Emlicheim Deutz DX 6.30 81,31   81,31  
23 Egbert Jan Hilbrands Wezep John Deere 6510 81,25   81,25  
24 Rodi Belt Dalen Case Maxxum 115 80,64   80,64  
25 Jeroen Beenen Holthone Johndeer 6320 79,88   79,88  
26 Robbert Wellewaard Heemserveen John Deere 6230 78,26   78,26  
27 Herman Koonstra Witharen Same tiger 100 66,79   66,79  
28 Rick Feddema De Krim John Deere 3040 63,31   63,31  
29 Hajo Bakker Coevorden Ford 7810 70,30 dis! 70,30  
               
  Standaard tot 7500 Kg (80 Cm)            
1 Bert van Hell Heemserveen Fiat 180-90 100,00 86,87 186,87  
2 Rick Aasman Dalen New Holland TM 150 100,00 85,13 185,13  
3 Arjan Deterd Heemserveen John Deere 6680 100,00 84,51 184,51  
4 Bernd Klokkers Laar MF 6485 100,00 84,12 184,12  
5 Jeroen Vroege Dalen John Deere 7810 100,00 83,86 183,86  
6 Quentin Bolkestein Nieuwlande Case 1455 xl 100,00 83,37 183,37  
7 Frank Beltman Hulsen International 1455xl 99,19   99,19  
8 Erik Jan Meijerink Dalen Fendt 818 99,18   99,18  
9 Alexander Eshuis Neuenhaus Renault 145-54 95,59   95,59  
10 Jurgen Gravelman Wietmarschen Case CVX 170 95,53   95,53  
11 Hendrik Averes Hoogstede Fendt 820 94,23   94,23  
12 Maik Suhmann Bad Bentheim fendt 615 92,21   92,21  
13 Henning Jagers Laar John Deere 6830 88,28   88,28  
14 Frank Grote Lammers Hoogstede MF 6290 84,12   84,12  
15 Rodi Belt Dalen Case Maxxum 115x 83,92   83,92  
16 Patrick van de Poll Dalerpeel International 1455xl 83,63   83,63  
17 Marvin Josmann Wietmarschen Case 83,09   83,09  
18 Rene Drenthen Holthone Steyr 8150 81,34   81,34  
19 Jarno Amsink Ane International 1455xl 81,23   81,23  
20 Rick Feddema De Krim John Deere 3040 78,92   78,92  
               
  Standaard tot 9000 Kg (80 Cm)            
1 Bert van Hell Heemserveen Fiat 160-90 100,00 84,83 184,83  
2 Jeroen de Jong Fluitenberg Fendt 824 100,00 81,09 181,09  
3 Jeroen Vroege Dalen John Deere 7810 92,35 82,23 174,58  
4 Yordi Kleene Balkbrug Renault 836 RZ 94,36 77,38 171,74  
5 Lnb. Prenger Den Velde New Holland 8870 89,10 78,13 167,23  
6 Giel Weerink Coevorden John Deere 7830 88,30   88,30  
7 Wilian Timmer Anerveen John Deere 7710 87,76   87,76  
8 Jeffrey Bosch Dalen John Deere 4250 87,41   87,41  
9 Bert Guichelaar Elim John deere 7920 84,11   84,11  
10 Bram Petter Balkbrug Ford 8970 83,72   83,72  
11 Alfred Stegeman Vinkenbuurt Ford 8670 82,14   82,14  
12 Hendrik Averes Hoogstede Fendt 820 80,29   80,29  
13 Laura Kluitenberg Dalen John Deere 7830 80,06   80,06  
14 Reynoud Stegeman Vinkenbuurt New Holland 8870 A 80,03   80,03  
15 Hendrie Wicher Coevorden Fendt 824 79,02   79,02  
16 Richard Beenen Holthone Steyr 8180 77,65   77,65  
17 Joost Reurink Zuidwolde New Holland T7040 76,76   76,76  
18 Wilmer Binnendijk Rouveen MF 2755 74,49   74,49  
               
  Standaard tot 17000 Kg            
1 Jeroen en Gert Dalen John Deere 144440 65,01   65,01  
2 Marc vd Weide - Martin Uineken Coevorden John Deere 2x 58,17   58,17  
3 From Hell en Muppet Heemserveen FF Club 53,24   53,24  
4 Jeffrey Bosch - Aasman Dalen Groen + Blauw 52,36   52,36  
5 Hilbert en Wilmer Rouveen Renault en MF 48,70   48,70  
6 Giel en Thijs Coevorden Fendt x 2 47,69   47,69  
7 Otten en Rijfkogel Nieuwlande Donker Groen en Rood 44,27   44,27