• Hooghalen_2012_014.jpg
  • Hooghalen_2012_004.jpg
  • Hooghalen_2012_147.jpg
  • Hooghalen_2012_059.jpg
  • Hooghalen_2012_012.jpg
  • Hooghalen_2012_187.jpg
  • Hooghalen_2012_027.jpg
  • Hooghalen_2012_255.jpg
  • Hooghalen_2012_077.jpg
  • Hooghalen_2012_157.jpg
  • Hooghalen_2012_263.jpg
  • Hooghalen_2012_250.jpg
  • Hooghalen_2012_228.jpg
  • Hooghalen_2012_201.jpg
  • Hooghalen_2012_048.jpg
  • Hooghalen_2012_198.jpg
  • Hooghalen_2012_119.jpg
  • Hooghalen_2012_269.jpg
  • Hooghalen_2012_116.jpg
  • Hooghalen_2012_286.jpg
  • Hooghalen_2012_078.jpg
  • Hooghalen_2012_081.jpg
  • Hooghalen_2012_197.jpg
  • Hooghalen_2012_037.jpg
  • Hooghalen_2012_064.jpg
  • Hooghalen_2012_221.jpg
  • Hooghalen_2012_095.jpg
  • Hooghalen_2012_137.jpg
  • Hooghalen_2012_311.jpg
  • Hooghalen_2012_190.jpg
  • Hooghalen_2012_005.jpg
  • Hooghalen_2012_313.jpg
  • Hooghalen_2012_054.jpg
  • Hooghalen_2012_307.jpg
  • Hooghalen_2012_305.jpg
  • Hooghalen_2012_112.jpg
  • Hooghalen_2012_151.jpg
  • Hooghalen_2012_167.jpg
  • Hooghalen_2012_214.jpg
  • Hooghalen_2012_015.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Uitslagen Trekkerslep Klarenbeek 13 Juli 2013.

   Standaardklasse tot 2800 kg.        
1 Gerjan vd Wolde Elburg Deutz 4506 96,00    
2 André Meuleman Laren (gld) Landini 6500 93,50    
3 Jurian Wagenaar Emst Same Minitauro 60 93,36    
4 Gerrald Budding Voorst International 553 93,07    
5 Aart van Roekel Wapenveld Nuffield 1060 93,03    
6 Martin Pannekoek Nijbroek Ford 4000 93,03    
7 Adel Rigter Eemnes Nuffield 1060 92,70    
8 willem jan Hendriks Nijkerkerveen john deere 1630 91,09    
9 Herman v Willegenburg Ederveen Fendt 102 S 88,17    
10 Jaap Klaasen Tonden Ford 4600 86,03    
11 Team van Essen Teuge Deutz D 5206 85,92    
12 Tobias vd Heuvel Ederveen Inter 453 84,97    
13 Mathijs Mensink Almen David Brown 996 84,70    
14 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen Ford Dexta 83,99    
15 Koen Tijhuis Wilp Achterhoek IH 644 83,90    
16 Pim Velthuis   Eicher 3351 S 83,81    
             
  Sportklasse tot 2600 kg.        
1 Willem Smit Nunspeet Ford 4000 100,00 94,32  
2 Hendrik Campagne Staphorst John Deere 1120 97,98 95,29  
             
  Standaardklasse tot 3500 kg.        
1 Alice Hijwegen Nijkerkerveen Ford 5600 100,00 84,25  
2 Coen Velthuis Teuge Eicher 3351 S 100,00 76,49  
3 Hans Budding Voorst International 844 S 87,85    
4 Rudy Witteveen Terwolde Fiat 850 86,40    
5 Klaas-Jan Krale Staphorst Inter 844 S 86,32    
6 Sebastiaan Pol Teuge Landini 8500 85,46    
7 Jeroen Wagenaar Emst Same Saturno 80 85,18    
8 Egbert vd Wolde Elburg International 844-S 85,00    
9 Stefan Hendriks Beemte Broekland Renault 77-12 TS 84,74    
10 Marcel Horst Achterveld Fendt 108 LS 84,53    
11 Mike Kloezeman Beemte Broekland International 644 84,38    
12 Rob Hurenkamp Klarenbeek Fendt 106 ls 83,51    
13 Kevin Pannekoek Nijbroek Fendt 306 LS 82,62    
14 Mark Kluin Terwolde Fendt 105 LS 80,85    
15 Eddy van Asselt Tonden Landini 7880 80,59    
16 Mike Schoppers Rheden Belarus 640 49,14    
             
  Standaardklasse tot 4500 kg.        
1 André Pardijs Voorst International 1055 97,23    
2 Bart Lieftink Almen Deutz 6507 95,56    
3 Harm Mulder Staphorst Inter 1046 94,75    
4 Bert Arends Tonden Fendt 309 LSA 91,58    
5 Pascal Putman Halle Valmet 655-4 91,49    
6 Jasper Polman Vaassen Fendt 308 LS 88,36    
7 Dennis Groenewoud Rheden Belarus 944 turbo 87,14    
8 Jan Willem Budding Voorst  International 844-S 86,41    
9 Wilfred de Groot Lieren Deutz 8006 85,75    
10 Erik van de Wolde Oldebroek Volvo BM 700 85,60    
11 Derk-Jan Nooteboom Epe Ford 7610 84,95    
12 Patrick Veeneman Wilp Achterhoek Fendt 308 LS 84,48    
13 Rudy Witteveen Terwolde Fiat 850 84,07    
14 Herman Klomp Terwolde Eicher 3075 83,92    
15 Corné Nap Voorstonden International 845 XL 83,67    
16 Stefan van Essen Teurge Deutz 6507 82,71    
17 Anne Boer Wapenveld MB Trac 900 80,44    
18 Roel Schouten Tonden Inter 845 77,60    
19 Remco Wilbrink Beekbergen Zetor 8111 57,11    
             
  Sportklasse 3000 kg.          
1 Rudi Linthorst Beemte Broekland Fiat 850 96,69 100,00  
2 Wicher Veerman Staphorst Fendt 308 LS 91,13 95,31  
3 Willem Smit Nunspeet Ford 4000 84,97 95,31  
4 Hendrik Compagne Staphorst John Deere 1120 83,83 95,20  
             
  Sportklasse 3000 kg. 3-cil.        
1 Yellow Fire Team Harfsen Volvo 600 100,00 100,00  
2 Arno Hendriks Empe Steyr 8060 100,00 98,44  
3 Eddy Streefkerk Ede Fendt 307 100,00 86,31  
4 Rudi Linthorst Beemte-Broekland Fiat 850 100,00 85,01  
5 Wicher Veerman Staphorst Fendt 308 LS 96,00 84,83  
             
  Standaardklassen tot 5500 kg.        
1 Klaas Roelof Boldewijn Staphorst Inter 856 XL 100,00    
2 Jarno Hartkamp Rheden Ford 7740 SLE 96,22    
3 Dylan Koenders Rheden International 1046 96,13    
4 Derk Nooteboom  Epe Ford 7810 95,92    
5 Henrianne Hijwegen Nijkerkerveen Ford 7740   95,22    
6 Wessel van Veldhuizen Almen IHC 955 94,57    
7 Jordy Riphagen Vaassen John Deere 3350 94,44    
8 Derk Jan Nooteboom Epe Deutz 10006 93,33    
9 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 8210 93,02    
10 Fenny Bronzewijker Bathmen Case IH 856 XL 90,52    
11 Jacco Schimmel De Glind International 1055 85,84    
12 Nico Toersen Almen Fiat 1000 DT 84,07    
13 Marieke Tromp Apeldoorn MC Cormick 115 72,21    
             
  Sportklasse 3400 kg.           
1 Martin Boonzaayer Klarenbeek Fiat 850 100,00 100,00  
2 Kees Rigter Eemnes Fiat 850 100,00 86,48  
3 Wim Holmer Bathmen Ford 6710 87,38 63,65  
4 Arno Hendriks Empe Steyr 8060 65,06    
             
  Standaardklasse tot 7000 kg.        
1 G. Bronzewijker Bathmen Case IH 1056 XL 100,00    
2 Kevin Sundemeijer Voorst Inter 95,48    
3 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen Ford TW-35 92,59    
4 Ronnie Paalman Holten Case IH 1455 XL 84,59    
5 Gé Kluin Welsum International 1086 83,79    
6 Rob Hofenk Klarenbeek John Deere 6630 75,25    
7 G. Bronzewijker Bathmen New Holland T6050 74,77    
8 Dennis Visser Twello Case MX 135 73,91    
9 Gert Kluin Welsum International 1455 XL 72,59    
10 Gebr. Brouwer Wenum Fiat 1500 DT 71,70    
             
  Supersport tot 3500 kg. 7 liter        
1 Martijn Hakkert Laren Inter 956 100,00 100,00 96,10
2 Reinier Sundemeijer Voorst Inter 1455 100,00 100,00 86,00
3 Rein Karzijn Hulshorst Renault 100,00 100,00 83,69
4 Team van Engelen Doornspijk Ford 9000 91,98 92,98  
5 Team lmdj Nunspeet Inter 1246 85,66 90,79  
             
  Hobbysport tot 5500 kg          
1 Jan IJsseldijk Terwolde Steyr 8140 96,51 87,84  
2 Bart IJsseldijk Vaassen Steyr 8170 99,81 89,10  
3 Ruben Siebkes Nunspeet ford 7810 93,19 85,28  
4 Jan Jansen Beemte-Broekland Volvo BM 2650 91,98 85,52  
             
  Standaardklasse tot 9000 kg.        
1 Adriaan Panhuis Emst Fendt 916 100,00 85,42  
2 Jeroen Peppelenbos Olst Fendt 612 LSA-E 100,00 74,99  
3 Niels Dreierink Terwolde Valtra T190 100,00 69,28  
4 Mike Dreierink Terwolde Valtra T190 100,00 68,86  
5 René Ribhagen Vaassen John Deere 7810 100,00 68,50  
6 Gerald Panhuis Nijbroek Fendt 916 97,69    
7 Roy Wessels Wijhe Fendt 818 70,61