• Hooghalen_2012_116.jpg
  • Hooghalen_2012_219.jpg
  • Hooghalen_2012_161.jpg
  • Hooghalen_2012_055.jpg
  • Hooghalen_2012_030.jpg
  • Hooghalen_2012_052.jpg
  • Hooghalen_2012_021.jpg
  • Hooghalen_2012_025.jpg
  • Hooghalen_2012_320.jpg
  • Hooghalen_2012_228.jpg
  • Hooghalen_2012_230.jpg
  • Hooghalen_2012_075.jpg
  • Hooghalen_2012_061.jpg
  • Hooghalen_2012_065.jpg
  • Hooghalen_2012_250.jpg
  • Hooghalen_2012_322.jpg
  • Hooghalen_2012_092.jpg
  • Hooghalen_2012_008.jpg
  • Hooghalen_2012_222.jpg
  • Hooghalen_2012_034.jpg
  • Hooghalen_2012_173.jpg
  • Hooghalen_2012_078.jpg
  • Hooghalen_2012_100.jpg
  • Hooghalen_2012_060.jpg
  • Hooghalen_2012_081.jpg
  • Hooghalen_2012_307.jpg
  • Hooghalen_2012_265.jpg
  • Hooghalen_2012_007.jpg
  • Hooghalen_2012_289.jpg
  • Hooghalen_2012_137.jpg
  • Hooghalen_2012_270.jpg
  • Hooghalen_2012_155.jpg
  • Hooghalen_2012_035.jpg
  • Hooghalen_2012_028.jpg
  • Hooghalen_2012_140.jpg
  • Hooghalen_2012_064.jpg
  • Hooghalen_2012_026.jpg
  • Hooghalen_2012_319.jpg
  • Hooghalen_2012_229.jpg
  • Hooghalen_2012_083.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Uitslagen Trekkerslep Fort 9 Juni 2013.

  Klasse 2600 Sport        
1 Ben Schreur Dedemsvaart John Deere 1020 95,83 100,00
2 Gert Hof Balkbrug White Oliver 562 87,24 87,84
3 Mans Baas Slagharen Eicher Tiger 2 91,89 97,93
4 Gert Hof Balkbrug Lamborgini 79,22 79,30
           
  Klasse 2800 Standaard        
1 Arnold Zwiep  Zuidwolde MF 165 100,00  
2 Suzanne Negerman Kerkenveld Steyr 760 98,20  
3 Gebr Hesselink Marle IHC 523 97,38  
4 Anne Veenaas Sibculo Zetor 96,73  
5 Niels Wouda Westerbork Landini 6500 96,42  
6 Sander Veldman Slagharen Steyr 540 94,46  
7 Gert Hof Balkbrug White Oliver 562 93,91  
8 Benjo Hoogstra Zuidwolde IHC 633 93,75  
9 Andre Baron Kerkenveld White Oliver 572 86,10  
10 Marcel Soppe Dalen Fiat 650 85,22  
11 Marcel Jansen Hooghalen IHC 523 85,14  
12 Willem hasenbrink Slagharen IHC 523 83,59  
13 Rens Dekker Fort IHC 553 79,63  
14 Marco Kleis Vinkenbuurt Ford 2000 79,16  
15 Gerben Schipper Pesse Same Dorado 60 79,02  
16 Freek Bloemberg Dedemsvaart John Deere 2020 68,08  
           
  Klasse 3000 Sport 3 Cil        
1 Henk van de bunt Noordscheschut New Holland 100,00  
           
  Klasse 3500 Standaard        
1 Alwin Bosch Daarle IHC 824 100,00 85,85
2 Dennis Meppelink Steenwijksmoer David Brown 996 100,00 85,23
3 Edwin Eesinge Veeningen IHC 724 100,00 83,27
4 J,R, Lubberts Witteveen IHC 724 100,00 83,16
5 Marco Arends Westerbork Landini 6500 100,00 80,78
6 Johan Soppe Steenwijksmoer Fiat 750 100,00 80,53
7 Sander Hoekswever Lemele John Deere 2130 100,00 78,74
8 Peter Goelema Nieuwlande IHC 745 s 100,00 78,55
  Meint Baron Westerbork David Brown 1210 100,00 78,55
9 Andre Baron Kerkenveld White Oliver 782 100,00 77,71
10 Herman Schipper Pesse Same Saturno 80 100,00 76,96
11 Rick Smit Nieuwlande Fiat 750 100,00 76,74
12 Jos Bijker Balkbrug IHC 844 100,00 76,53
13 Ronald Kleis Vinkenbuurt Ford 5000 100,00 76,49
14 Roel Arends Westerbork IHC 844-s 100,00 76,10
15 Jeroen Scholten Lemele John Deere 2130 99,99  
16 Chris Kremer Balkbrug David Brown 1200 99,83  
17 Team Baron Drijber Fiat 780 99,51  
18 Rick Scholten Lemele John Deere 2130 98,57  
19 Yoshi Lubbers Zuidwolde BM Volvo 350 96,36  
20 Jarno Jansen Assen IHC 844 95,42  
21 Harm Karsies Dedemsvaart IHC 844-s 95,05  
22 Christiaan Maat Balkbrug IHC 824 94,58  
23 Dennis Arkes Nieuwlande Ford 7000 86,95  
24 Henry Kuperus Linde David Brown 996 86,91  
25 F Griffel Ruinen Fendt 105 S 85,44  
26 Wilko Jansen Ijhorst Fiat 750 81,34  
27 Arne Compagner Balkbrug John deere 1640 79,37  
28 Jolanda Maat Balkbrug Renault 96 B.M.  
           
  Klasse 4500 Sport        
1 Pullingteam `T valtmet Vaasen Valmet 2105 100,00  
2 Veldman Rosing Beilen John Deere 2755 68,98  
3 Obelix Team Dedemsvaart Zetor 12011 7,00  
           
  Klasse 4500 Standaard        
1 Rik Oosterhuis Beilen John Deere 3130 100,00 87,00
2 Jordy Bosch Marle IHC 844 s 100,00 86,91
3 Henk Scholten Lemele John deere 6430 100,00 86,75
4 Hendrikus de Jonge Veeningen IHC 856 100,00 86,32
5 Nick van der Weide Steenwijksmoer John Deere 4020 100,00 86,20
6 Herman Schipper Pesse Same Saturno 80 100,00 85,85
7 Lisa Grefelman Lemele Ford 5610 100,00 85,79
8 Martijn Hemmink Nieuwlande Ford 6710 100,00 85,69
9 Robin Wilting Nieuwlande Fiat 1100 100,00 85,22
10 Rik Lohuis Annerveen Ford 7600 100,00 84,59
11 Raimon Snel Ommen John Deere 3030 100,00 84,44
12 Chris Hof Balkbrug Landini 9880 100,00 84,34
13 Renko Baas Dalen Eicher 3105 100,00 84,22
14 Chris Kremer Balkbrug David Brown 1200 100,00 84,04
15 Remco Runhart Balkbrug Ford 6610 100,00 82,93
16 Team Baron Drijber Fiat 780 100,00 80,75
17 Patrick Jonkman Hoogeveen MF 188 99,69  
18 Heino Groote Kerkenveld Oliver 982 92,85  
19 Hessel Slofstra Beilen IHC 946 87,48  
20 Harm Karsies Dedemsvaart IHC 844-s 86,28  
21 Andre de Olde  Balkbrug Ford 7000 79,83  
22 Jolanda Maat Balkbrug Renault 96 76,24  
23 Hylke Emmink Balkbrug Massey Ferguson 3050 75,28  
24 Michael Duinkerken Zuidwolde Renault 981-4 73,73  
25 Marcel Strijker  Linde IHC 1046 73,71  
26 Hans de Bruijn Elim Fendt 308 LSA 69,04  
27 Christaan v Engelhoven Ruinerwold Fendt 308 67,26  
28 Bram Struik Linde Renault 9514 TX 57,16  
           
  Klasse 5500 Standaard        
1 Alexander Pullen Heemserveen Volvo BM 700 97,59  
2 Mark vd Weide Steenwijksmoer John Deere 4020 96,42  
3 Niek van Eldik Anerveen Volvo BM 700 92,89  
4 Jordy Broekroelofs Radewijk New Holland 8340 91,53  
5 Peter Veenaas Sibculo Deutz DX 605 88,67  
6 Christian Kemper Raalte John Deere 2140 88,16  
7 Antwan Veldman Kerkenveld Steyr 1100 88,14  
8 Remco van Leusen Hulsen Ford 7095 87,91  
9 Mike Logtenberg Wijhe Case Maxxum 87,73  
10 Ronald de Jonge Veeningen IHC 1246 86,16  
11 Aaldert Lubberts Assen Fiat 110 86,08  
12 Gerard Hof Balkbrug Landini 13000 81,53  
13 Gerben Bloemberg Dedemsvaart John Deere 3040 81,48  
14 Mark Makkinga Ommen Case IH 1056 81,20  
15 Diederik Slagter Fluitenberg John Deere 3050 80,91  
16 Johnny Vosman Hellendoorn Case IH 956xl 79,85  
17 Hermen-jan Vosman Hellendoorn IHC 955 79,77  
18 Gerwin Schuurman Balkbrug ? Ford 8600 78,73  
19 Adriaan baas Ommen Case 1056 71,71  
20 David Snoek Balkbrug MF 6245 71,65  
21 Rubert Gerritsen Ommen IHC 1246 69,63  
22 Timo Scholten Linde Ursus Bison 212 58,40  
23 Johan Ehlers Linde Case 5150 58,15  
           
  Klasse 7000 Standaard        
1 Roeland Klomp Ruinen Fendt 611 100,00  
2 Johan Gerritsen Balkbrug John Deere 4240 s 97,54  
3 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 515 96,71  
4 Michiel Rijfkogel Nieuwlande Case 1455 XL 95,60  
5 Frank Deterd Heemserveen Ford 8340 91,60  
6 Gerben terhorst Stegeren Fendt vario 90,68  
7 Johan Duiven De Stapel Case IH 1455 XL 89,21  
8 Jan Kleis Vinkenbuurt Ford TW 15 85,86  
9 Loonberdijf v Beukelen Pesse John Deere 6830 85,53  
10 Johan Kuik Pesse John Deere 6810 85,42  
11 Gerrelt Zomer IJhorst Fendt 414 85,20  
12 Laurens vd Gun Spier John Deere 6920 84,80  
13 Oscar Otten Nieuwlande Fendt 312 83,97  
14 Quentin Bolkesteijn Nieuwlande Case mxu 115 79,15  
15 Joost Reurink Balkbrug New Holland tm 155 86,22 B.M.
           
  Klasse 9000 Standaard        
1 Bert van Hell Heemserveen Fiat 160-90 100,00 98,45
2 Frank Beltman Hulsen Case 1455 XL 100,00 94,80
3 Jeroen de jong Fluitenberg Fendt 824 100,00 94,12
4 Toon Smink Ruinen Fendt 926 100,00 93,49
5 Edwin Eesinge Veeningen MC Cormick ttx 230 100,00 88,03
6 Roeland Klomp Ruinen Fendt 611 94,73  
7 Roelof Waninge Pesse Fendt 720 94,55  
8 Loonbedrijf v Beukelen Pesse John Deere 6830 93,88  
9 Rudy Stapel Veeningen New Holland 88,54  
10 Daniel Scholing Ruinen Fendt 926 88,27  
11 Jarno de Gorter Veeningen John Deere 7430 87,13  
12 Seth Waninge Pesse Fendt 820 86,70  
13 Karin jansen Tiendeveen John deere 7430 85,78  
124 Harry Kleene Balkbrug Renault 836 RZ 85,51  
15 Ten heuvel   John deere 84,62  
16 Henri van Duren Linde Case IH MX 170 84,17  
17 Gerben Klein Fort John deere 83,09  
18 Klaas Mijnheer Balkbrug John deere 7530 82,56  
           
  Klasse 11000 Standaard      
1 Jeroen de Jong Fluitenberg Fendt 824 Vario 100,00 96,39
2 Jeroen Peppelenbos Olst Fendt 926  100,00 94,80
3 Yordy Kleene Balkbrug Fendt 926 Vario 100,00 93,21
4 Koen Haarhuis Pesse Fendt 927 Vario 94,36  
5 Rick Wijntjes Dwingeloo Case Puma 230 93,89  
6 arjan kleine Veeningen New holland 8870 93,30  
7 Loonbedrijf Fa de gorter Veeningen New Holland 92,86  
8 Berry Bouwkamp Veeningen New Holland T 7070 92,57  
9 Loonbedrijf Fa de Gorter Veeningen John Deere 7430 92,24  
10 Ronnie Bosman Pesse Fendt 822 91,82  
11 Loonbedrijf v Beukelen Pesse Fendt 824 Vario 91,23  
12 Loonbedrijf Kort Dedemsvaart New Holland 7040 90,71  
13 Richard Wijntjes Dwingeloo Case Puma 195 88,69  
14 Loonbedrijf Kort Dedemsvaart New Holland  86,68  
15 Joost Reurink Zuidwolde New holland t8,390 B.M.  
           
  Klasse 13000 Standaard      
1 Robin Tuin Balkbrug New Holland T 8,390 100,00 100,00
2 Jeroen de Jong Fluitenberg Fendt 824 Vario 88,75  
3 Toon smink Ruinen Fendt 926 88,57  
4 Koen haarhuis Pesse Fendt 927 Vario 87,43  
5 Yordy Kleene Balkbrug Fendt 926 Vario 85,98  
6 van beukelen Pesse 824 Fendt 79,77  
7 Ronnie Bosman Pesse Fendt 822 77,19  
8 Arjan kleine Veeningen New holland 8870 76,58  
9 Rick Wijntjes Dwingeloo Case 230 76,49  
10 Richard Wijntjes Dwingeloo Case Puma 195 75,95  
11 Marco de Gorter Veeningen New holland 7060 73,28  
           
  Klasse: Oldstock 1400 kg                         
1 Henk Helmhout Niezijl Ford Dexta v8   100,00 98,00
2 Bart-Jan Rozema Niezijl 1,920 TDI    100,00 95,34
3 Wiebe van der Molen Sondel Ferguson Tea v8    100,00 85,83
4 Patrick Smit Giethem Gold tef       100,00 85,00
5 Wim Van Duinen Sebaldeburen Ferguson Tef    99,55 84,77
           
  Klasse Oldstock 1800 kg                         
1 Arend ter Heide Echtenerbrug Cormick            200,00 96,24
2 Lammert ter Heide Echtenerbrug MF 35               200,00 92,75
3 Evert Hoogkamp Echtenerbrug Ferguson Tef     200,00 94,83