• Hooghalen_2012_136.jpg
  • Hooghalen_2012_065.jpg
  • Hooghalen_2012_092.jpg
  • Hooghalen_2012_025.jpg
  • Hooghalen_2012_168.jpg
  • Hooghalen_2012_113.jpg
  • Hooghalen_2012_187.jpg
  • Hooghalen_2012_040.jpg
  • Hooghalen_2012_010.jpg
  • Hooghalen_2012_084.jpg
  • Hooghalen_2012_179.jpg
  • Hooghalen_2012_230.jpg
  • Hooghalen_2012_192.jpg
  • Hooghalen_2012_157.jpg
  • Hooghalen_2012_101.jpg
  • Hooghalen_2012_198.jpg
  • Hooghalen_2012_304.jpg
  • Hooghalen_2012_314.jpg
  • Hooghalen_2012_108.jpg
  • Hooghalen_2012_195.jpg
  • Hooghalen_2012_011.jpg
  • Hooghalen_2012_307.jpg
  • Hooghalen_2012_105.jpg
  • Hooghalen_2012_100.jpg
  • Hooghalen_2012_289.jpg
  • Hooghalen_2012_078.jpg
  • Hooghalen_2012_003.jpg
  • Hooghalen_2012_221.jpg
  • Hooghalen_2012_246.jpg
  • Hooghalen_2012_175.jpg
  • Hooghalen_2012_117.jpg
  • Hooghalen_2012_133.jpg
  • Hooghalen_2012_209.jpg
  • Hooghalen_2012_054.jpg
  • Hooghalen_2012_225.jpg
  • Hooghalen_2012_146.jpg
  • Hooghalen_2012_028.jpg
  • Hooghalen_2012_182.jpg
  • Hooghalen_2012_193.jpg
  • Hooghalen_2012_095.jpg

WWW.TREKKERSLEP.COM

De Trekkerslepsite voor NO-Nederland

Uitslagen Trekkerslep Balkbrug 25 Mei 2013.

  2600 sport     Slep Slep Finale Totaal
1 Klaas Roelof Hooikammer Rouveen Ifa farmulus 100,00 75,61   175,61
2 Wilco Vlieger Hattem Ford 4000 100,00 63,97   163,97
3 Hendrik Compagner Staphorst John Deere 1120 80,94     80,94
4 Team Veluwenkamp Hattem Ford 4610 80,60     80,60
5 Willem Smit Nunspeet Renault 56 79,29     79,29
6 Wilhelm Smit Nunspeet Ford 4000 71,05     71,05
7 Gerrit Vlieger Hattem Ford 4000 62,54     62,54
8 Ben Schreur Dedemsvaart John Deere 1020 57,50     57,50
               
  2800 standaard     Slep Slep Finale Totaal
1 Arnold Zwiep Zuidwolde MF 165 100,00     100,00
2 Marco Arends Westerbork Landini 6500 85,61     85,61
3 Jurian Wagenaar Emst Same Minutauro 60 83,67     83,67
4 Benjo Hoogstra Zuidwolde IHC 453 77,64     77,64
5 Andre Baron Kerkenveld White Oliver 572 74,80     74,80
6 Sander Veltman Slagharen Steyr 540 73,14     73,14
7 Suzanne Nengerman Kerkenveld Steyr 760 super 70,42     70,42
8 K v. Spijker Balkbrug White Oliver 362 65,91     65,91
9 Cor Siebkes Nunspeet David Brown 880 62,42     62,42
10 Hendrik Compagner Staphorst International 633 58,10     58,10
11 Martijn Kamping Schoonoord IHC 644 57,85     57,85
12 Hendri Kuperus Linde David Brown 996 50,91     50,91
13 Johan de Weerd Staphorst Hurlimann H360 36,08     36,08
14 Bert Heusinkveld Vinkenbuurt Fendt 1035 30,95     30,95
               
  3 ton sport 4 cilinders     Slep Slep Finale Totaal
1 Team Veluwenkamp Hattem Ford 5000 100,00 100,00   200,00
2 Team Veluwenkamp Hattem Ford 6600 99,93 100,00   199,93
3 Jouk Mussche Staphorst IHC 724 96,11 100,00   196,11
4 Manfred Vlieger Hattem Ford 5000 92,26 100,00   192,26
5 Wicher Veerman Staphorst Fendt 308 LS 91,51 100,00   191,51
6 Klaas Kooiker Staphorst IHC 844-s 83,28 85,93   169,21
               
  3 ton sport 3 cilinder met turbo   Slep Slep Finale Totaal
1 Renee Westermeyer Balkbrug New Holland 4010 100,00 66,97 72,54 239,51
               
  3500 standaard     Slep Slep Finale Totaal
1 Niels Wouda Westerbork Landini 6500 100,00 83,91   183,91
2 Andre Baron Kerkenveld White Oliver 782 100,00 77,51   177,51
3 J. Bijker Balkbrug IHC 844 100,00 75,13   175,13
4 Sander Hoekeswever Lemele John Deere 2130 92,94     92,94
5 Dennis Meppelink Coevorden David Brown 996 92,41     92,41
6 Martijn Kamping Schoonoord Same Saturno 89,04     89,04
7 Harm Karsies Dedemsvaart IHC 844-s 88,95     88,95
8 Maarten Woertink Ommen IHC 844-s 88,26     88,26
9 Roel Arends Westerbork IHC 844-s 84,35     84,35
10 Dian Kleinjan Daarle International 733 83,61     83,61
11 Johan Vos Zuidwolde Volvo BM 350 78,02     78,02
12 Edwin Eesinge Veeningen IHC 724 77,80     77,80
13 Meint Baron Westerbork David Brown 1210 77,60     77,60
14 John Bakhuis Daarle Fendt 108-s 77,50     77,50
15 Jeroen Scholten Lemele John Deere 2130 77,47     77,47
16 Henkjan Kleinlugtenbeld Den Ham IHC 844-s 77,17     77,17
17 Klaas Jan Krale Staphorst International 844s 77,02     77,02
18 Rik Scholten Lemele John Deere 2130 77,01     77,01
19 Jacob van Dalfsen Genemuiden David Brown 1210 76,98     76,98
20 Chris Kremer Balkbrug David Brown 1200 74,14     74,14
21 Hilbert v/d Berg Rouveen IHC 724 70,82     70,82
22 Gesina Vossebeld Coevorden IHC 824 69,39     69,39
23 Gido Brookman Dalfsen Fendt favorit3 67,89     67,89
24 Wilko Jansen Ijhorst Fiat 750 67,55     67,55
25 Ina Gerrits Balkbrug Cormick 844-s 66,98     66,98
26 Harry Mannes Echten International 744 66,33     66,33
27 Ronald Kleis Vinkenbuurt Ford 5000 65,26     65,26
28 Bertinus Karsies Dedemsvaart IHC 644 57,58     57,58
29 Henk Wind Vinkenbuurt Case International 685XL 56,17     56,17
30 Arne Compagner Balkbrug John Deere 1640 56,04     56,04
31 Christiaan Maat Balkbrug IHC 824 43,85     43,85
               
  3500 supersport     Slep Slep Finale Totaal
1 Dangerous Green Zwolle Deutz 130-06 Special 100,00 100,00   200,00
2 Rein Karzijn Hulshorst Renault 98 100,00 89,15   189,15
3 Team van Engelen Nunspeet Ford 9000 100,00 85,57   185,57
4 Obelix Team Dedemsvaart Zetor 12011 100,00 44,68   144,68
               
  4500 standaard     Slep Slep Finale Totaal
1 Rik Lohuis Anerveen Ford 7600 100,00 73,51   173,51
2 Herman Koonstra Witharen Same Tiger 100 100,00 72,00   172,00
3 Jacob Russcher Staphorst International 844S 100,00 71,97   171,97
4 Chris Hof Balkbrug Landini 9880 100,00 54,76   154,76
5 Remco Runhart Balkbrug Ford 6610 100,00 54,57   154,57
6 Hendrikus de Jonge Veeningen Case 856 XL 100,00 54,14   154,14
7 Niek Grefelman Lemele Ford 5610 85,51     85,51
8 Raimon Snel Ommen John Deere 3030 85,33     85,33
9 Harm Muder Staphorst International 1046 79,32     79,32
10 Daan Scholte Balkbrug David Brown 1200 78,86     78,86
11 Meint Baron Westerbork White Oliver 782 73,72     73,72
12 Jolanda Maat Balkbrug International 844S 71,08     71,08
13 Stefan Kamps Westerbork John Deere 3040 70,25     70,25
14 Hylke Emmink Balkbrug MF 3050 E 69,85     69,85
15 Gerrit Schuurman Balkbrug Ford 6600 65,33     65,33
16 Marcel Strijker Linde IHC 1046 54,22     54,22
17 Jan Vogelzang Dedemsvaart IHC 844 50,54     50,54
18 Hans de Bruijn Elim Fendt 308 45,50     45,50
19 Nick v/d Weide Coevorden John Deere 4020 100,00 83,23 B.M. 183,23
20 Gert Hof Balkbrug Landini 10000S 100,00 73,80 B.M. 173,80
               
  5500 standaard     Slep Slep Finale Totaal
1 Niek van Eldik Ane Volvo BM 700 100,00 46,27   146,27
2 Joey Grotemarsink Stegeren Steyr 8090 100,00 46,16   146,16
3 Mark v/d Weide Coevorden John Deere 6030 100,00 45,01   145,01
4 Jordi Broekroelofs Stegeren Ford 8340 100,00 43,19   143,19
5 Antwan Veldman Kerkenveld Steyr 1100 100,00 38,38   138,38
6 Brain Zanting Balkbrug John Deere  100,00 36,77   136,77
7 Egbert ten Kate Balkbrug Valmet 6550 100,00 25,86   125,86
8 Mark Makkinga Ommen Case 1056 XL 69,69 36,77   106,46
9 Rick Bakhuis Den Ham Zetor 120HSX 100,00     100,00
10 Appe uut Bayum Coevorden Case 1056 XL 97,39     97,39
11 Klaas Tippe Staphorst Volvo BM700 97,11     97,11
12 Rubert Gerritsen Ommen Cormick 1246 94,38     94,38
13 Gerwin Schuurman Witharen Ford 8600 87,86     87,86
14 Gerard Hof Balkbrug Landini 13000 86,98     86,98
15 Jarno Hartkamp Raalte Ford 7740 SLE 86,17     86,17
16 Roy Bomhof Dalfsen Volvo BM 800 79,48     79,48
17 D.J.Snoek Balkbrug MF 6245 78,79     78,79
18 Gert Kruidhof Kamperzeedijk international 1066 74,39     74,39
19 Johnny Vosman Hellendoorn Case IH 956 XL 72,61     72,61
20 Giel Heuver Daarle John Deere 6610 72,32     72,32
21 Gerben Bloemberg Dedemsvaart John Deere 3040 68,32     68,32
22 Klaas Roelof Boldewijn Staphorst International 845 XL 62,63     62,63
23 Jarco Smit Giethmen John Deere 6310 56,04     56,04
24 Freddy Vogelzang Balkbrug International 1055 55,52     55,52
25 Adriaan Baas Ommen Case 1056 XL 55,05     55,05
26 Wilco Schuurman Nieuwleusen Deutz 4.61 54,14     54,14
27 A.F ten Kate Balkbrug Fiat 110-90 52,33     52,33
28 Patrick Jonkman Hoogeveen MF 3580 52,07     52,07
29 Martijn Knol Hasselt Steyr 1100 100,00 48,48 B.M. 148,48
               
  7000 standaard     Slep Slep Finale Totaal
1 Gerben ter Horst Stegeren Fendt 612 100,00 85,73   185,73
2 Alexander Eshuis Neuenhaus Renault 145-54 100,00 83,35   183,35
3 Roelan Klomp Ruinen Fendt 611 LSA-E 99,22     99,22
4 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 515 96,88     96,88
5 Jan van Keulen Ommen New Holland T6040 95,87     95,87
6 Patrick Lenters Lutten Ford tw 20 94,59     94,59
7 Frank Deterd Stegeren Ford 8540 93,69     93,69
8 Johan Duiven De Stapel Case 1455 XL 86,70     86,70
9 Alfred Stegeman Vinkenbuurt New Holland TM 125 86,17     86,17
10 Stefan Wermink Witharen Fendt 512 C 85,42     85,42
11 Wiljan Siebkes Nunspeet Case CS 110 84,89     84,89
12 Jan Bosboom Den Ham Case IH 1455 84,88     84,88
13 Klaas Mussche Balkbrug Fendt 716 84,88     84,88
14 Ruben Siebkes Nunspeet Case 1690 84,42     84,42
15 Jan Kleis Vinkenbuurt Ford TW15 83,79     83,79
16 Hendrik-Jan Broek Balkbrug Claas 610 82,43     82,43
17 Peter Vogelzang Balkbrug Case 1455 82,24     82,24
18 Luuk Petter Echten Case MX 135 81,89     81,89
19 Wilmer Binnendijk Rouveen Massey Ferguson 2725 81,40     81,40
20 Johan Gerritsen Balkbrug John Deere 4240 S 100,00 96,17 B.M. 196,17
21 Marcel Krale Staphorst New Holland T 6080 100,00 83,85 B.M. 183,85
22 Harmen Mulder Punthorst Fendt 612 LSA 86,64   B.M. 86,64
               
  9000 standaard            
1 Bert van Hell Heemserveen Fiat 160-90 100,00 100,00   200,00
2 Tjeerd de Vries Hallum John Deere 4050 100,00 87,11   187,11
3 Henrie Russcher Staphorst Fendt 614 LSA 100,00 86,59   186,59
4 Jeroen de Jong Fluitenberg Fendt 824 100,00 84,69   184,69
5 Toon Smink Ruinen Fendt 926 100,00 82,75   182,75
6 Bram Wessel Giethmen Ford 8830 100,00 79,70   179,70
7 Jordi Kleene Balkbrug Fendt 926 100,00 78,24   178,24
8 Joost Reurink Balkbrug New Holland T7040 100,00 77,44   177,44
9 Roelan Klomp Ruinen Fendt 611 LSA-E 100,00 70,32   170,32
10 Mitchel Brugman Balkbrug Fendt 916 98,78     98,78
11 J Visscher Balkbrug Ford 8670 97,78     97,78
12 Klaas Petter Echten Case Magnum 7240 97,36     97,36
13 Marcel Ebbers Balkbrug New Holland 8679 94,25     94,25
14 Klaas Mulder Rouveen Massey Ferguson 2805 94,14     94,14
15 Harry Kleene Balkbrug Renault 836 84,76     84,76
16 Bert Bouwman Staphorst John Deere 6030 80,63     80,63
17 Vruik Sr. Stegeren Schluter 80,58     80,58
18 John Boer Zuidwolde Fendt720 92,31   B.M. 92,31
19 Edwin Grondman Balkbrug Fendt 916 78,08   B.M. 78,08
               
  11000 standaard     Slep Slep Finale Totaal
1 Jeroen de Jong Fluitenberg Fendt 824 97,36     97,36
2 Ria van de Bunt Nijkerk Case Magnum 7250 97,25     97,25
3 Alberta Koonstra Dedemsvaart Case Magnum 7130 97,10     97,10
4 Johan Visch Doornspijk Fendt 926 95,68     95,68
5 Willem Vossebeld Coevorden Agco Allias 9695 95,53     95,53
6 Andre Jansen Vinkenbuurt John Deere 7720 95,23     95,23
7 Reynoud Stegeman Vinkenbuurt New Holland 8870 A 93,60     93,60
8 Arne Wanninge Fluitenberg Fendt 930 86,71     86,71
9 Klaas Mijnheer Balkbrug John Deere 7720 83,40     83,40
10 Yordi Kleene Balkbrug Fendt 926 82,63     82,63
               
  13000 standaard     Slep Slep Finale Totaal
1 Robin Tuin Balkbrug New Holland T8.390 100,00 100,00 96,84 296,84
2 Bert Koonstra Dedemsvaart Case Magnum 7130 100,00 100,00 93,72 293,72
3 Andre Jansen  Vinkenbuurt John Deere 7720 100,00 95,85   195,85
4 Hendri v/d Bunt Nijkerk Case Magnum 7250 96,84     96,84
5 Jeroen de Jong Fluitenberg Fendt 824 91,17     91,17